Pracują w liniach lotniczych Emirates. Teraz w pół roku odwiedzą 40 miast świata

0 0

Linie lotnicze Emirates rozpoczęły globalną kampanię "Be There". Jej bohaterami zostało siedmiu pracowników linii.

Grupa globtroterów Emirates została wybrana spośród energicznych i zaangażowanych pracowników przewoźnika pochodzących z ponad 130 krajów. Podczas sześciomiesięcznej podróży ambasadorzy akcji „Be There” będą realizować swoje pasje i dzielić się doświadczeniami.

Tak dostali się na pokład globtroterów

Siedmioro bohaterów zostało wyłonionych spośród załogi Emirates w konkursie przypominającym talent show. Na początku kampanii „Be There” 80 tys. pracowników Emirates Group otrzymało zaproszenie do nagrania krótkiego filmu, którego celem była autoprezentacja, przedstawienie własnej pasji oraz opowiedzenie, w jaki sposób podróżowanie pozwala im spełniać marzenia.

W nadesłanych filmach (ponad 500 zgłoszeń) uczestnicy zaprezentowali szerokie spektrum zainteresowań, m.in. fotografię, modę, muzykę, sporty ekstremalne, kulinaria, sztukę i wiele innych. Spośród zgłoszeń wyłoniono 20 finalistów, którzy wzięli udział w przesłuchaniu na żywo przed dużą widownią i jury złożonym z tak znanych postaci, jak m.in. słynna szef kuchni i osobowość telewizyjna Silvena Rowe. Finaliści w czasie zaledwie dwóch minut musieli uzasadnić, dlaczego zasługują na szansę wystąpienia w kampanii. Zwycięzcy pochodzą z najróżniejszych środowisk i zajmują rozmaite stanowiska w strukturach linii Emirates.

Wśród nich są: Ashley Klinger z USA – pierwszy oficer, Boeing 777; Nimeet Shah z Indii – pracownik centrum obsługi klienta w Mumbaju; Rahed Ammoura z Irlandii – kierownik szkoleń załogi z zakresu procedur bezpieczeństwa; Shahab Al Awadhi ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich – kierownik IT; Tamara White z USA, Jeremy Fenton z Australii i Christine Goede z Kanady - członkowie personelu pokładowego.

Przygodę czas zacząć

Kampanię „Be There” rozpocznie Rahed Ammoura, poszukiwacz przygód i specjalista Emirates od szkoleń personelu pokładowego. Rahed spróbuje swoich sił na wyspie Bali. Podróż globtroterów będzie trwać od maja do listopada. W tym czasie zwiedzą łącznie niemal 40 miast.

- O sukcesie naszej linii stanowią w dużej mierze ludzie i duch przygody – powiedział Boutros Boutros, starszy wiceprezes Emirates ds. komunikacji korporacyjnej, marketingu i marki. - Kampania odzwierciedla wartości naszej firmy. Jestem dumny z naszych kolegów, którzy będą reprezentować Emirates jako ambasadorzy kampanii „Be There”. Mamy nadzieję, że relacje z ich wypraw zainspirują jeszcze więcej ludzi do podróży i odkrywania świata - podkreśla.

 

 

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.