Pracownicy Biedronki rozczarowani postawą Olbrychskiego

0 0
Pracownicy Biedronki rozczarowani postawą Olbrychskiego

Stowarzyszenie Stop Wyzyskowi Biedronka, zrzeszające byłych i obecnych pracowników tej sieci, protestuje przeciw udziałowi Daniela Olbrychskiego w reklamie portugalskiego koncernu, który był karany za łamanie praw pracowników - informuje "Rzeczpospolita".

Jak podaje "RZ" zarząd Stop Wyzyskowi Biedronka napisał do Daniela Olbrychskiego list w którym krytykuje aktora za udział w kampanii reklamującej polską żywność w Biedronce.

- Problem w tym, że sieć sklepów Biedronka, sprzedając tę polską żywność, wsławiła się planowym wyzyskiem tysięcy pracujących w ich sklepach Polaków, a także polskich producentów je zaopatrujących - kilku z nich wręcz zbankrutowało na skutek nieuczciwych praktyk zarządu tej firmy - przytacza treść listu Stowarzyszenia do Olbrychskiego.

Natomast biuro prasowe Jeronimo Martins Polska zwraca uwagę, że stowarzyszenie opisało w liście przypadki i sprawy sądowe sprzed lat, dawno już zakończone i rozstrzygnięte.

Firma podkreśla, że od tego czasu znacząco poprawiła standardy pracy w Biedronce, w efekcie czego otrzymała m.in. od Krajowej Izby Gospodarczej tytuł Pracodawcy Godnego Zaufania.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.