Praca w Auchan: 76 hipermarketów w całej Polsce i 20 lat na rynku

20 lat temu w Polsce pojawił się pierwszy sklep sieci Auchan. Został otwarty 14 maja 1996 r. w Piasecznie pod Warszawą. Dziś sieć Auchan w Polsce to 76 hipermarketów i 22 tys. współpracowników.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Praca w Auchan: 76 hipermarketów w całej Polsce i 20 lat na rynku

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

28 kwi 2016 10:09


W czwartek (28 kwietnia) startuje urodzinowa akcja Auchan w sklepach w całej Polsce. Klienci mogą się spodziewać licznych promocji i konkursów. W poniedziałek (2 maja) pracownicy Auchan wprowadzą klientów w urodzinowy nastrój pokazami tańca i gradem balonów z nagrodami.

Wszystko razy dwadzieścia

2 maja rozpocznie się również wielka loteria Auchan. Do wygrania m.in. dwadzieści samochodów mini-cooper, dwadzieścia skuterów Vespa i dwadzieścia 4-osobowych wycieczek do Rzymu. Dwadzieścia osób będzie miało również szansę zdobyć bony o wartości 6 tys. zł każdy na zakupy w sieci.

Czytaj też: Auchan szuka kadry kierowniczej we wszystkich województwach

Coś dla dzieci

W każdym sklepie Auchan, w maju, będzie prowadzona sprzedaż urodzinowego ciasta. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz lokalnych stowarzyszeń i fundacji, wspierających dzieci i młodzież w trudnej sytuacji życiowej. Do 31 maja trwa również konkurs grantowy Fundacji Auchan na rzecz młodzieży, która planuje zrealizować w tym roku w Polsce jubileuszową liczbę 20 projektów.

76 sklepów, 22 tys. współpracowników

Prezesem Auchan Polska jest Marek Szeiba. Dziś sieć w Polsce to 76 hipermarketów, 22 tys. współpracowników, 2 tys. dostawców produktów oraz 2,5 tys. dostawców usług. Do tej pory inwestycje Auchan w Polsce przekroczyły 7 mld 400 mln zł.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.