Praca w Auchan: 76 hipermarketów w całej Polsce i 20 lat na rynku

0 0
Praca w Auchan: 76 hipermarketów w całej Polsce i 20 lat na rynku
Dziś sieć w Polsce to 76 hipermarketów, 22 tys. współpracowników, 2 tys. dostawców produktów oraz 2,5 tys. dostawców usług. (fot. PTWP)

20 lat temu w Polsce pojawił się pierwszy sklep sieci Auchan. Został otwarty 14 maja 1996 r. w Piasecznie pod Warszawą. Dziś sieć Auchan w Polsce to 76 hipermarketów i 22 tys. współpracowników.

W czwartek (28 kwietnia) startuje urodzinowa akcja Auchan w sklepach w całej Polsce. Klienci mogą się spodziewać licznych promocji i konkursów. W poniedziałek (2 maja) pracownicy Auchan wprowadzą klientów w urodzinowy nastrój pokazami tańca i gradem balonów z nagrodami.

Wszystko razy dwadzieścia

2 maja rozpocznie się również wielka loteria Auchan. Do wygrania m.in. dwadzieści samochodów mini-cooper, dwadzieścia skuterów Vespa i dwadzieścia 4-osobowych wycieczek do Rzymu. Dwadzieścia osób będzie miało również szansę zdobyć bony o wartości 6 tys. zł każdy na zakupy w sieci.

Czytaj też: Auchan szuka kadry kierowniczej we wszystkich województwach

Coś dla dzieci

W każdym sklepie Auchan, w maju, będzie prowadzona sprzedaż urodzinowego ciasta. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz lokalnych stowarzyszeń i fundacji, wspierających dzieci i młodzież w trudnej sytuacji życiowej. Do 31 maja trwa również konkurs grantowy Fundacji Auchan na rzecz młodzieży, która planuje zrealizować w tym roku w Polsce jubileuszową liczbę 20 projektów.

76 sklepów, 22 tys. współpracowników

Prezesem Auchan Polska jest Marek Szeiba. Dziś sieć w Polsce to 76 hipermarketów, 22 tys. współpracowników, 2 tys. dostawców produktów oraz 2,5 tys. dostawców usług. Do tej pory inwestycje Auchan w Polsce przekroczyły 7 mld 400 mln zł.

 

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.