Polak na ad:tech London

0 0
Polak na ad:tech London
Ignacy Bochiński z agencji interaktywnej Kerris postara się odpowiedzieć na pytanie "dlaczego zagraniczne firmy chętnie outsourcują polskich programistów?". /Fot. mat. pras.

W tym roku na ad:tech London - wydarzeniu poświęconym marketingowi cyfrowemu - wystąpi Ignacy Bochiński z agencji interaktywnej Kerris. Jego prezentacja „A short story about the Polish tech scene” (Krótka historia polskiej sceny technologicznej) opowie o sukcesach polskich web developerów.

Ad:tech to wydarzenie dedykowane specjalistom, biznesmenom i inwestorom, którzy chcą podążać za najnowszymi trendami w marketingu. Bierze w nim udział ponad 5000 firm o łącznym potencjale inwestycyjnym w wysokości ponad 2 mld funtów.

Jednym z mówców na tegorocznej edycji będzie Ignacy Bochiński, reprezentujący agencję interaktywną Kerris. W swojej prezentacji „A short story about the Polish tech scene” (Krótka historia polskiej sceny technologicznej), która przedstawi w panelu Solution Seekers (Poszukiwacze rozwiązań), postara się odpowiedzieć na pytanie "dlaczego zagraniczne firmy chętnie outsourcują polskich programistów?"

Jej duża cześć poświęcona będzie najciekawszym rodzimym technologiom.

- Nasi programiści są cenieni na całym świecie. Z Polski wychodzi coraz więcej nowatorskich rozwiązań, jednak nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę. Zależy mi na tym, by uczestnicy konferencji zyskali świadomość potencjału drzemiącego w naszym rynku - przekonuje panelista.

Ignacy Bochiński w Kerris pracuje, jako new business manager. Odpowiada za projekty cyfrowe ze szczególnym uwzględnieniem aplikacji mobilnych, rozszerzonej rzeczywistości i marketingu treści. Współpracował z polskimi i zagranicznymi markami, takimi jak np.: Uber, Ambra, Woox Innovations, Porsche, Lexus, Switch Design, Saturn Polska, Betsafe.

Kerris projektuje i dostarcza usługi z zakresu kreacji, nowych technologii i performance marketingu.

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.