Pasieka w biurowcu: Kiedy kolega z pracy jest... pszczołą

Na dachu warszawskiego biurowca Royal Wilanów została właśnie otwarta... pasieka.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Pasieka w biurowcu: Kiedy kolega z pracy jest... pszczołą

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyDesing.pl/AT

PropertyDesign.pl

18 sie 2016 15:24


Kolegów z pracy można lubić lub nie, ale kto by nie był zadowolony, że może się pochwalić dzieleniem biura z potencjalnie najbardziej pracowitym stworzeniem – pszczołą? Na dachu warszawskiego biurowca Royal Wilanów otwarto pasiekę.

Jest to już druga, po mieszczącej się na dachu kompleksu biurowego Eurocentrum, pasieka na obiekcie należącym do Grupy Capital Park.

– Inicjatywa postawienia uli na dachu Royal Wilanów propagująca ideę miejskiego pszczelarstwa jest częścią szerszej wizji realizowanej przez Grupę Capital Park w ramach programu Biuro Plus – mówi Kinga Nowakowska, dyrektor zarządzający Capital Park. – Program ten łączy działania na rzecz ochrony środowiska, jak wspieranie alternatywnej komunikacji, carpooling, segregacja śmieci, edukacja ekologiczna czy tzw. urban farming, w ramach którego mieści się właśnie pszczelarstwo miejskie, z działaniami mającymi na celu stworzenie przyjaznego miejsca pracy. Zależy nam również na pozytywnym działaniu na rzecz społeczności lokalnej. Przykładem tego ostatniego jest chociażby ponad 6 tys. mkw. otwartej przestrzeni rekreacyjno-sportowej wokół Royal Wilanów z boiskiem, trampolinami, ścianką wspinaczkową czy skimboardem. Postawienie pasieki jest kolejnym elementem tej układanki – podsumowuje Nowakowska.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.