One Today - czyli jeden dolar dziennie na wybraną organizację charytatywną

Google uruchomił właśnie wersję testową aplikacji mobilnej na Android, dzięki której można przekazać 1 dolara dziennie na wybraną organizację non profit - informuje portal kampaniespoleczne.pl.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

One Today - czyli jeden dolar dziennie na wybraną organizację charytatywną

PODZIEL SIĘ


Autor: Przegląd prasy/ kampaniespoleczne.pl

25 kwi 2013 14:59


Po zainstalowaniu aplikacji, użytkownikowi codziennie będą wyświetlały się ciekawe projekty charytatywne. Każdego dnia można wybrać, gdzie ma powędrować dolar. Swoją aktywnością oczywiście będzie można podzielić się z innymi za pomocą mediów społecznościowych, czy dofinansować projekty wspierane już przez znajomych - podaje portal kampaniespoleczne.pl.

Twórcy wychodzą z założenia, że ludziom łatwiej będzie przekazywać częściej mniejszą kwotę, niż raz do roku dużą sumę. Na razie aplikacja jest dostępna tylko na użytkowników Androida w Stanach Zjednoczonych, którzy otrzymali specjalne zaproszenie - informuje portal kampaniespoleczne.pl.

Dla szerszej grupy aplikacja będzie udostępniona do ściągnięcia wkrótce na stronie Google play. Z „One Today” mogą skorzystać tylko NGO, które już uczestniczą w programie Google for non profits. Jednak w każdej chwili mogą przecież dołączyć nowe. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.