One Today - czyli jeden dolar dziennie na wybraną organizację charytatywną

0 0
One Today - czyli jeden dolar dziennie na wybraną organizację charytatywną

Google uruchomił właśnie wersję testową aplikacji mobilnej na Android, dzięki której można przekazać 1 dolara dziennie na wybraną organizację non profit - informuje portal kampaniespoleczne.pl.

Po zainstalowaniu aplikacji, użytkownikowi codziennie będą wyświetlały się ciekawe projekty charytatywne. Każdego dnia można wybrać, gdzie ma powędrować dolar. Swoją aktywnością oczywiście będzie można podzielić się z innymi za pomocą mediów społecznościowych, czy dofinansować projekty wspierane już przez znajomych - podaje portal kampaniespoleczne.pl.

Twórcy wychodzą z założenia, że ludziom łatwiej będzie przekazywać częściej mniejszą kwotę, niż raz do roku dużą sumę. Na razie aplikacja jest dostępna tylko na użytkowników Androida w Stanach Zjednoczonych, którzy otrzymali specjalne zaproszenie - informuje portal kampaniespoleczne.pl.

Dla szerszej grupy aplikacja będzie udostępniona do ściągnięcia wkrótce na stronie Google play. Z „One Today” mogą skorzystać tylko NGO, które już uczestniczą w programie Google for non profits. Jednak w każdej chwili mogą przecież dołączyć nowe. 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.