Nagła zmiana zasad w rekrutacji do "The Voice of Poland"

0 0
Nagła zmiana zasad w rekrutacji do "The Voice of Poland"

Po wakacyjnej przerwie na antenę telewizyjnej Dwójki powraca wielki muzyczny talent-show "The Voice of Poland. Najlepszy głos". Twórcy programu wciąż zaskakują widzów nowymi niespodziankami. Co postanowili tym razem?

Producenci w porozumieniu z formatodawcą postanowili podczas nagrań zmienić zasady i dać szansę większej liczbie zdolnych wokalistów. Trenerzy tym razem mogą wybrać aż po trzynastu podopiecznych do swoich grup, a nie dwunastu jak było w poprzednich edycjach. Ta decyzja wymusi potrójne bitwy w każdej z drużyn. Nowe reguły obowiązujące w piątej edycji show są wynikiem bardzo wysokiego poziomu, jaki prezentują uczestnicy śpiewający w trakcie Przesłuchań w Ciemno.

Początkowo producenci zastanawiali się również nad zmianą zasady dotyczącej odwracania się foteli trenerskich. Ostatecznie nie wprowadzono reguły według której Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron mieliby nie widzieć uczestników, którzy swoim głosem nie spowodowali naciśnięcia grzybka odwracającego fotel.

Do tej pory żadna edycja nie obfitowała w taką liczbę komplementów podczas Przesłuchań w Ciemno. Pochwały takie jak: „Jesteś niesamowita! Malujesz to co śpiewasz”, „Stay with me, tak jak śpiewałaś”, czy „Czekałam na takie zjawisko” były wypowiadane bardzo często. Po każdym kolejnym uczestniku poprzeczka była zawyżana do tego stopnia, że zdecydowano się na zmiany, które fani programu zobaczą już niedługo na antenie TVP2.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.