Lepiej sobie odpuść obstawianie wyników meczu z kolegami z pracy...

Przy okazji Mundialu w wielu firmach pracownicy zakładają się o to, jakie będą wyniki rozgrywek. Dopóki w grę nie wchodzą pieniądze, cała zabawa jest bezpieczna...
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Lepiej sobie odpuść obstawianie wyników meczu z kolegami z pracy...

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

16 cze 2014 12:08


Jednak wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że organizowanie zakładów pieniężnych jest nielegalne i grozi karą nawet do 3 lat więzenia albo grzywną.

- Każdy uczestnik wpłacił 50 zł, za każdy trafiony wynik meczu przyznajemy punkt, a na koniec mistrzostw zwycięzca zgarnia całą pulę - mówi na łamach "Gazety Wyborczej" pan Robert, pracownik jednej z katowickich firm.

W niektórych biurach system zakładów jest tak wyrafinowany, że liczy się także wyniki do przerwy oraz kto pierwszy strzeli gola - czytamy w dzienniku. Trzeba jednak uważać, bo życzliwy donos do skarbówki, może popsuć kibicom piłki nożnej całą zabawę.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Amarant 2014-07-23 16:28:43

Ja nie zakładam się o wyniki meczów z kolegami z pracy – kupuję za to płatne typy bukmacherskie, a co z nimi dalej robię, to już Wam nie powiem :) Zazwyczaj typy kupuję w betadvisor.com, chociaż polski Leeder.pl coraz bardziej mi się podoba.