Kontrolerzy biletów pobili pasażerów w katowickim tramwaju

0 0
Kontrolerzy biletów pobili pasażerów w katowickim tramwaju

Kontrolerzy biletów w jednym z katowickich tramwajów użyli wobec pasażera siły fizycznej. Gdy dziewczyna poszkodowanego stanęła w jego obronie, została kopnięta w brzuch. Jaki był powód agresji kontrolerów?

Jak donosi „Dziennik Zachodni” dwójka pasażerów tramwaju nie posiadała biletów. - Mieszkamy w pobliżu, więc poprosiliśmy tylko, byśmy mogli wspólnie z kontrolerami wysiąść na przystanku, gdzie mogą nas spisać, a w razie potrzeby wezwać policję dla potwierdzenia danych. Usłyszeliśmy jednak, że musimy jechać na zajezdnię do Milowic - opowiada w rozmowie z „DZ” poszkodowana kobieta.

Czytaj też: Pogryzienia i złamania - niebezpieczny zawód kontrolera biletów

Wtedy też kontrolerzy zaczęli popychać i szarpać mężczyzną bez biletu. Gdy jego partnerka stanęła w jego obronie, także padła ofiarą agresji kontrolerów - została kopnięta kolanem w brzuch.

Na zdarzeniu ucierpieli także inni pasażerowie. - Zachowywali się chamsko i brutalnie. Choć ja nie miałam nic wspólnego z tym zajściem, to także zostałam popchnięta przez kontrolera - mówi jeden ze świadków zdarzenia na łamach „DZ”.

Z kolei inni podróżni spóźnili się do pracy, ponieważ z powodu incydentu został wstrzymany ruch czterech tramwajów w okolicach.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.