"Jingle Bell Rock" od pracowników ambasady i konsulatu USA

Świąteczną piosenkę "Jingle Bell Rock" i życzenia dla Polaków nagrali pracownicy ambasady USA w Warszawie i konsulatu generalnego USA w Krakowie. Krótki film z udziałem m.in. ambasadora Stephena Mulla można zobaczyć w internecie.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

"Jingle Bell Rock" od pracowników ambasady i konsulatu USA

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP

20 gru 2013 18:43


"Chcieliśmy złożyć życzenia Polakom w specjalny sposób i pokazać, że my Amerykanie cieszymy się, że możemy żyć i pracować w Polsce" - powiedział PAP konsul ds. prasy i kultury Brian George. "Pracownicy śpiewają, bawią się i trochę wygłupiają, ale każdy z nich na własny sposób pokazuje, jak się cieszy" - dodał.

W nagraniu uczestniczyli ci pracownicy ambasady i konsulatu, którzy mieli na to ochotę. Ubrani w czerwone mikołajowe czapki tańczą i śpiewają na ulicach Warszawy oraz na Rynku Głównym w Krakowie. Krótki filmik kończy się złożonymi po polsku życzeniami "Wesołych Świąt".

"Wybraliśmy +Jingle Bell Rock+, bo ta piosenka ma specyficzny amerykański klimat: jest świąteczna, ale i rockandrollowa" - powiedział George.

To nie pierwszy świąteczny występ pracowników ambasady USA, przed rokiem nagrali i umieścili w sieci piosenkę "All I Want for Christmas is You". Tym razem dołączyli do nich pracownicy konsulatu generalnego w Krakowie. 
 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.