"Jingle Bell Rock" od pracowników ambasady i konsulatu USA

0 0
"Jingle Bell Rock" od pracowników ambasady i konsulatu USA

Świąteczną piosenkę "Jingle Bell Rock" i życzenia dla Polaków nagrali pracownicy ambasady USA w Warszawie i konsulatu generalnego USA w Krakowie. Krótki film z udziałem m.in. ambasadora Stephena Mulla można zobaczyć w internecie.

"Chcieliśmy złożyć życzenia Polakom w specjalny sposób i pokazać, że my Amerykanie cieszymy się, że możemy żyć i pracować w Polsce" - powiedział PAP konsul ds. prasy i kultury Brian George. "Pracownicy śpiewają, bawią się i trochę wygłupiają, ale każdy z nich na własny sposób pokazuje, jak się cieszy" - dodał.

W nagraniu uczestniczyli ci pracownicy ambasady i konsulatu, którzy mieli na to ochotę. Ubrani w czerwone mikołajowe czapki tańczą i śpiewają na ulicach Warszawy oraz na Rynku Głównym w Krakowie. Krótki filmik kończy się złożonymi po polsku życzeniami "Wesołych Świąt".

"Wybraliśmy +Jingle Bell Rock+, bo ta piosenka ma specyficzny amerykański klimat: jest świąteczna, ale i rockandrollowa" - powiedział George.

To nie pierwszy świąteczny występ pracowników ambasady USA, przed rokiem nagrali i umieścili w sieci piosenkę "All I Want for Christmas is You". Tym razem dołączyli do nich pracownicy konsulatu generalnego w Krakowie. 
 

 

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.