Jak z szarej myszki stać się bizneswoman?

Wdowy, żony oraz córki byłych i obecnych górników zmieniają swój wizerunek. 80 pań z rodzin górniczych bierze w Jastrzębiu-Zdroju udział w projekcie "Śląskie Wyzwania", który ma odmienić ich życie.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Jak z szarej myszki stać się bizneswoman?

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP

3 paź 2013 9:26


Głównym założeniem projektu jest opracowanie uniwersalnego modelu aktywizacji zawodowej kobiet z rodzin górniczych. Panie, które do tej pory nie miały pomysłu na własne życie, właśnie zaczynają staże zawodowe m.in. w domach opieki, sklepach itp. - informuje "Dziennik Zachodni" 

Odbywają też wizyty u fryzjera, dentysty, wizażystki, chodzą na zakupy z konsultantką. Wszystko po to, żeby z "szarych myszek" zmieniły się w kobiety piękne i niezależne, nierzadko robiące karierę w biznesie.

"Jeśli projekt przyniesie spodziewane efekty, czyli większość pań znajdzie zatrudnienie i zostanie aktywna zawodowo, opracowany przez nas wzór postępowań będzie można wprowadzić także w innych grupach społecznych, np. wśród rodzin marynarzy, policjantów czy żołnierzy" - powiedział gazecie Andrzej Zygmański z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach.
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

3 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

lilooou 2013-10-08 22:56:44

fiu fiu prawda jest taka ze wizazystka pomoze tym czesto zahukanym i zaniedbanym kobieta wlasnie przez poprawe wygladu podniesc samoocene. A to jest pierwszy krok

fiu fiu 2013-10-03 23:11:03

To jest hit... Urzędnicy uczą górnicze żony biznesu i zaczynają od wizażystki - ktoś powinien za ten program pójść do paki. Uzasadnienie wyroku: głupota!

gość 2013-10-03 14:00:31

Jak z szarej myszki stać się bizneswoman? - rozkraczyć nogi - tak jak na załączonym obrazku.