Jak z szarej myszki stać się bizneswoman?

0 0
Jak z szarej myszki stać się bizneswoman?

Wdowy, żony oraz córki byłych i obecnych górników zmieniają swój wizerunek. 80 pań z rodzin górniczych bierze w Jastrzębiu-Zdroju udział w projekcie "Śląskie Wyzwania", który ma odmienić ich życie.

Głównym założeniem projektu jest opracowanie uniwersalnego modelu aktywizacji zawodowej kobiet z rodzin górniczych. Panie, które do tej pory nie miały pomysłu na własne życie, właśnie zaczynają staże zawodowe m.in. w domach opieki, sklepach itp. - informuje "Dziennik Zachodni" 

Odbywają też wizyty u fryzjera, dentysty, wizażystki, chodzą na zakupy z konsultantką. Wszystko po to, żeby z "szarych myszek" zmieniły się w kobiety piękne i niezależne, nierzadko robiące karierę w biznesie.

"Jeśli projekt przyniesie spodziewane efekty, czyli większość pań znajdzie zatrudnienie i zostanie aktywna zawodowo, opracowany przez nas wzór postępowań będzie można wprowadzić także w innych grupach społecznych, np. wśród rodzin marynarzy, policjantów czy żołnierzy" - powiedział gazecie Andrzej Zygmański z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach.

 

POLECAMY

KOMENTARZE (3)

 • fiu fiu prawda jest taka ze wizazystka pomoze tym czesto zahukanym i zaniedbanym kobieta wlasnie przez poprawe wygladu podniesc samoocene. A to jest pierwszy krok
 • To jest hit... Urzędnicy uczą górnicze żony biznesu i zaczynają od wizażystki - ktoś powinien za ten program pójść do paki. Uzasadnienie wyroku: głupota!
 • Jak z szarej myszki stać się bizneswoman? - rozkraczyć nogi - tak jak na załączonym obrazku.

POLECAMY

 • ZMIEŃ WIDOK:

 • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
 • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
  Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
  Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
 • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.