Grupa PTWP lepsza od TVN. Siódme miejsce w rankingu mediów internetowych

0 0

Portale należące do Grupy PTWP (m.in. PulsHR.pl) zanotowały w październiku rekordową liczbę użytkowników i odsłon. Pozycję Grupy potwierdzają także najnowsze wyniki badania Megapanel PBI/Gemius.

Grupa PTWP lepsza od TVN. Siódme miejsce w rankingu mediów internetowych
Grupa PTWP zajęła 7. miejsce wśród biznesowych mediów internetowych w badaniu Megapanel PBI/Gemius. /fot. PTWP

W październiku, w najbardziej reprezentatywnym badaniu mediów internetowych, Grupa PTWP awansowała na 7. miejsce w kategorii biznesowej, wyprzedzając tym samym m.in. Grupę TVN czy Gremi Business Communication (wydawcę m.in. "Rzeczpospolitej"), notując jednocześnie swój najlepszy historyczny wynik w tym rankingu.


Na historyczne wyniki branżowych serwisów wpływa jakość i kompleksowość oferowanej treści, a także integrowanie wyglądu, funkcjonalności oraz zawartości merytorycznej witryn ze zmianami zachodzącymi w poszczególnych sektorach gospodarki.

– Stawiamy na najwyższą jakość oferowanych informacji, materiałów i analiz po to by się wyróżniać i nie tracić zainteresowania użytkowników – mówi Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP – Konsekwentnie, w każdym z segmentów rynku, w którym działamy, dbamy o precyzyjnie dopasowane, dedykowane treści i kierujemy je oddzielnymi kanałami. Coraz większa specjalizacja przynosi coraz lepsze skutki – dodaje.

W październiku br. rekordowe liczby unikalnych użytkowników oraz odsłon odnotowały należące do Grupy PTWP portale: pulshr.pl, dlahandlu.pl, housemarket.pl, infoDENT24.pl, parlamentarny.pl, rynekaptek.pl, portalpozywczy.pl, rynekzdrowia.pl oraz sadyogrody.pl.

Więcej czytaj tutaj.

 

 

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.