Dzięki serialowi Polki chcą robić karierę prawniczą

Agnieszka Dygant wraca na antenę TVN z nowym sezonem „Prawa Agaty”. Aktorka cieszy się, że postać Agaty Przybysz stanowi inspirację dla Polek. Aktywna, niezależna bohaterka pozwala młodym kobietom uwierzyć we własne możliwości i spróbować swoich sił w zawodzie prawnika.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Dzięki serialowi Polki chcą robić karierę prawniczą

PODZIEL SIĘ


Autor: Newseria.pl

12 lut 2014 10:51


– Ostatnio spotkałam młodą dziewczynę, która bardzo mi dziękowała. Powiedziała, że dzięki naszemu serialowi zdała na piątkę sesję. Byłam też na spotkaniu z młodymi prawnikami w BUW-ie i wiem, że oni śledzą ten serial i dla nich ta postać jest interesująca. Pozytywnie do „Prawa Agaty” nastawiona jest również najważniejsza prawniczka w TVN. Cieszę się, że serial się podoba, że Agata przypomina żywą, prawdziwą postać – mówi Agnieszka Dygant.

W 5. sezonie serialu nie zabraknie skomplikowanych spraw, na czele z tajemniczym morderstwem, a także zawirowań miłosnych.

 – Staramy się zaskoczyć widzów czymś fajnym. Wymyślamy coraz bardziej skomplikowane wyzwania zawodowe dla Agaty. Oczywiście powróci ten cudowny wątek seksualno-erotyczny z kolegą Dębskim. Chociaż śmieję się, że już nikt nie wierzy w ten romans. Po czterech sezonach „gonienia króliczka” w końcu „króliczek” został dopadnięty – mówi Agnieszka Dygant.

Premiera 5. sezonu „Prawa Agaty” odbędzie się we wtorek 4 marca o 21.30 w TVN.
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.