Dzięki serialowi Polki chcą robić karierę prawniczą

0 0
Dzięki serialowi Polki chcą robić karierę prawniczą

Agnieszka Dygant wraca na antenę TVN z nowym sezonem „Prawa Agaty”. Aktorka cieszy się, że postać Agaty Przybysz stanowi inspirację dla Polek. Aktywna, niezależna bohaterka pozwala młodym kobietom uwierzyć we własne możliwości i spróbować swoich sił w zawodzie prawnika.

– Ostatnio spotkałam młodą dziewczynę, która bardzo mi dziękowała. Powiedziała, że dzięki naszemu serialowi zdała na piątkę sesję. Byłam też na spotkaniu z młodymi prawnikami w BUW-ie i wiem, że oni śledzą ten serial i dla nich ta postać jest interesująca. Pozytywnie do „Prawa Agaty” nastawiona jest również najważniejsza prawniczka w TVN. Cieszę się, że serial się podoba, że Agata przypomina żywą, prawdziwą postać – mówi Agnieszka Dygant.

W 5. sezonie serialu nie zabraknie skomplikowanych spraw, na czele z tajemniczym morderstwem, a także zawirowań miłosnych.

 – Staramy się zaskoczyć widzów czymś fajnym. Wymyślamy coraz bardziej skomplikowane wyzwania zawodowe dla Agaty. Oczywiście powróci ten cudowny wątek seksualno-erotyczny z kolegą Dębskim. Chociaż śmieję się, że już nikt nie wierzy w ten romans. Po czterech sezonach „gonienia króliczka” w końcu „króliczek” został dopadnięty – mówi Agnieszka Dygant.

Premiera 5. sezonu „Prawa Agaty” odbędzie się we wtorek 4 marca o 21.30 w TVN.

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.