Druga połówka dla prezesa

Politycy, zamożni przedsiębiorcy, ludzie ze świecznika. Mają wiele: pieniądze, udaną karierę, sukcesy. Brakuje im jednego – czasu. Również na to, by znaleźć sobie partnera.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Druga połówka dla prezesa

PODZIEL SIĘ


Autor: Jolanta Miśków

16 kwi 2013 9:00


W ich wypadku nawet gdyby mieli czas, to o znalezienie partnera nie tak łatwo. Bo gdzie i jak? W pracy nie, bo wiązanie się z osobą z tego samego środowiska zawodowego przyniesie raczej więcej strat niż korzyści.

Jeśli nie w pracy, to może spróbować podczas rautów lub bankietów? Bez sensu. Ci sami ludzie. Portale randkowe? Odpada. Dla osób na wysokich stanowiskach ich odwiedzanie, to jak wyjście do matrymonialnego Tesco. Jest tam wszystko i nic.

Prestiżowa znajomość

Niełatwo poznać wartościowego człowieka. W wypadku VIP-ów jeszcze trudniej. Chcą uniknąć niebezpieczeństwa, że w centrum zainteresowania drugiej połowy znajduje się ich portfel, a nie oni sami.

- Skoro jestem facetem, który coś w życiu osiągnął, żyję na ponadprzeciętnym poziomie, lubię dalekie podróże, dlaczego nie miałbym oczekiwać, że kobieta, z którą będę się spotykał, zdecyduje się polecieć ze mną na Kubę, wybrać się w Alpy na narty, pójść ze mną na bankiet, a przy tym dobrze czuć się w towarzystwie krawaciarzy? - dzieli się swoimi przemyśleniami na stronie biura zapoznawczego Duet Centrum Zbigniew, finansista przed pięćdziesiątką. - Z doświadczenia wiem, że różnica w poziomie życia partnerów wpływa negatywnie na związek. Nie chodzi tu tylko o poziom finansowy, ale o styl życia, plany, marzenia, ambicje, rozwój, a przede wszystkim o samopoczucie - podkreśla.

Deal na miłość

Na ratunek zamożnym, ale samotnym przychodzą konsultanci Duet Centrum - biura zapoznawczego z ofertą Duet Prestige.

- Nasi klienci to osoby, które nie mogą założyć profilu na portalu randkowym, bo natychmiast wywęszą to media - mówi menedżer Duet Centrum Paweł Niemiec. - Z drugiej strony nie mają też czasu na poszukiwania, bo nawet jeśli podejmowali jakieś próby wcześniej, to były one bezowocne. Z reguły kończyły się na pierwszej randce, kiedy okazywało się, że nie mają z drugą osobą zbyt wiele wspólnego - tłumaczy.

Jeśli odnoszą sukcesy w życiu zawodowym, chcą też odnosić w prywatnym. Oferta Duet Prestige - proponowana również przez jakiś czas w ramach usługi Noble Concierge - zapewnia wysoko spersonalizowaną propozycję. Zanim zostanie podpisana umowa, odbywa się szczegółowa rozmowa z konsultantem, który staje się później osobistym opiekunem klienta, dopóki ten nie odnajdzie tej drugiej osoby.

- Trzeba zrozumieć, że małżeństwo nie musi być loterią - mówi Paweł Niemiec. - Z jedenastoletniego doświadczenia wiemy, że nie każdy chce zawrzeć związek małżeński. Oczekiwania są różne - chodzi o to, żeby kojarząc dwójkę ludzi, były one zgodne - dodaje. Dlatego sporządzanie bardzo szczegółowych profili podczas prywatnych spotkań z klientami przynosi oczekiwane efekty.

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Iga 2015-11-20 20:10:31

Biuro Duet centrum?? TOTALNE LEKCEWAŻENIE KLIENTÓW..zdecydowanie nie polecam. Jeżeli szukacie drugiej połówki to ..rozglądnijcie się wokół siebie,..a nóż jest ktoś taki ..Szkoda pieniędzy na to biuro..