Druga połówka dla prezesa

0 0
Druga połówka dla prezesa

Politycy, zamożni przedsiębiorcy, ludzie ze świecznika. Mają wiele: pieniądze, udaną karierę, sukcesy. Brakuje im jednego – czasu. Również na to, by znaleźć sobie partnera.

W ich wypadku nawet gdyby mieli czas, to o znalezienie partnera nie tak łatwo. Bo gdzie i jak? W pracy nie, bo wiązanie się z osobą z tego samego środowiska zawodowego przyniesie raczej więcej strat niż korzyści.

Jeśli nie w pracy, to może spróbować podczas rautów lub bankietów? Bez sensu. Ci sami ludzie. Portale randkowe? Odpada. Dla osób na wysokich stanowiskach ich odwiedzanie, to jak wyjście do matrymonialnego Tesco. Jest tam wszystko i nic.

Prestiżowa znajomość

Niełatwo poznać wartościowego człowieka. W wypadku VIP-ów jeszcze trudniej. Chcą uniknąć niebezpieczeństwa, że w centrum zainteresowania drugiej połowy znajduje się ich portfel, a nie oni sami.

- Skoro jestem facetem, który coś w życiu osiągnął, żyję na ponadprzeciętnym poziomie, lubię dalekie podróże, dlaczego nie miałbym oczekiwać, że kobieta, z którą będę się spotykał, zdecyduje się polecieć ze mną na Kubę, wybrać się w Alpy na narty, pójść ze mną na bankiet, a przy tym dobrze czuć się w towarzystwie krawaciarzy? - dzieli się swoimi przemyśleniami na stronie biura zapoznawczego Duet Centrum Zbigniew, finansista przed pięćdziesiątką. - Z doświadczenia wiem, że różnica w poziomie życia partnerów wpływa negatywnie na związek. Nie chodzi tu tylko o poziom finansowy, ale o styl życia, plany, marzenia, ambicje, rozwój, a przede wszystkim o samopoczucie - podkreśla.

Deal na miłość

Na ratunek zamożnym, ale samotnym przychodzą konsultanci Duet Centrum - biura zapoznawczego z ofertą Duet Prestige.

- Nasi klienci to osoby, które nie mogą założyć profilu na portalu randkowym, bo natychmiast wywęszą to media - mówi menedżer Duet Centrum Paweł Niemiec. - Z drugiej strony nie mają też czasu na poszukiwania, bo nawet jeśli podejmowali jakieś próby wcześniej, to były one bezowocne. Z reguły kończyły się na pierwszej randce, kiedy okazywało się, że nie mają z drugą osobą zbyt wiele wspólnego - tłumaczy.

Jeśli odnoszą sukcesy w życiu zawodowym, chcą też odnosić w prywatnym. Oferta Duet Prestige - proponowana również przez jakiś czas w ramach usługi Noble Concierge - zapewnia wysoko spersonalizowaną propozycję. Zanim zostanie podpisana umowa, odbywa się szczegółowa rozmowa z konsultantem, który staje się później osobistym opiekunem klienta, dopóki ten nie odnajdzie tej drugiej osoby.

- Trzeba zrozumieć, że małżeństwo nie musi być loterią - mówi Paweł Niemiec. - Z jedenastoletniego doświadczenia wiemy, że nie każdy chce zawrzeć związek małżeński. Oczekiwania są różne - chodzi o to, żeby kojarząc dwójkę ludzi, były one zgodne - dodaje. Dlatego sporządzanie bardzo szczegółowych profili podczas prywatnych spotkań z klientami przynosi oczekiwane efekty.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (1)

  • Biuro Duet centrum?? TOTALNE LEKCEWAŻENIE KLIENTÓW..zdecydowanie nie polecam. Jeżeli szukacie drugiej połówki to ..rozglądnijcie się wokół siebie,..a nóż jest ktoś taki ..Szkoda pieniędzy na to biuro..

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.