Ateista zbija kokosy na sprzedaży... Biblii

0 0
Ateista zbija kokosy na sprzedaży... Biblii
Biblia przyniosła niemałe pieniądze ateiście/ fot.pixabay

Wszystko zaczęło się od kolacji w rodzinnym gronie, kiedy to Trevor McKendrick dowiedział się, że jeden z jego krewnych zarabia od 8 do 10 tys. dolarów miesięcznie na sprzedaży mobilnych aplikacji. Wtedy postanowił poszukać w branży miejsca również dla siebie.

Trevor McKendrick postanowił znaleźć aplikacje, które już istniały, ale miały za słaby potencjał, żeby się sprzedać. I tak trafił na Biblię w hiszpańskim wydaniu. Kiedy stworzył jej wersję audio, aplikacja zaczęła się sprzedawać jak świeże bułeczki, a Trevor zaczął zarabiać 100 tys. dolarów rocznie.

- Nie mogłem uwierzyć, że to przynosi takie dochody. Poświęcałem na ten biznes średnio godzinę w miesiącu - powiedział McKendrick w jednym wywiadzie.

To brzmi prawie jak cud. Sprzedaż Biblii idzie Trevorowi znakomicie, chociaż on sam nie wierzy w ani jedno słowo, które jest w niej zawarte, ponieważ jest ateistą...

Zarobione pieniądze Trevor inwestuje właśnie we własną firmę. Mimo, że czasem dopada go poczucie winy, że rozpowszechnia Biblię, której treść sam odrzuca, nie zamierza zrezygnować z dotychczasowej działalności. To zbyt dochodowy interes.

 

POLECAMY

KOMENTARZE (1)

  • Słusznie czyni - rżnąć głupków na ich głupocie.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.