14 dni więzienia za onanizowanie się w Burger Kingu

37-letni mężczyzna z duńskiego Mern dostał 14 dni więzienia w zawieszeniu za masturbowanie się w Burger Kingu. Obciążyły go m.in. zeznania pracownicy fast-foodu.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

14 dni więzienia za onanizowanie się w Burger Kingu

PODZIEL SIĘ


Autor: bad

14 mar 2016 11:21


Jak podają lokalne media, mężczyzna odwiedził fast-food dwa razy w ciągu tygodnia w sierpniu 2014 roku. W obu przypadkach onanizował się w swoim samochodzie po tym, jak zamówił jedzenie i zostało mu ono dostarczone przez pracownicę Burger Kinga.

To był prywatny samochód

W sądzie onanista najpierw utrzymywał, że niczego nie pamięta, potem stwierdził, że nie robił niczego złego.

- Przebywałem w prywatnym miejscu – w moim samochodzie – i przestałem to robić, kiedy dostałem jedzenie – powiedział w trakcie procesu.

Kobieta, która przyniosła mu danie przyznała, że patrzył jej głęboko w oczy w momencie, kiedy się zaspokajał.

- Byłam tak zdenerwowana, że poszłam do swojego menedżera i powiedziałam mu, co właśnie przeżyłam. W samochodzie widziałam kilka ruchów, które przypominały masturbację – wyjaśniała kobieta.

Zdaniem sędziego zapisy monitoringu wyraźnie wskazują, że mężczyzna masturbował się.

Winni i niewinni

Podobny proces miał miejsce kilka lat temu w Szwecji, jednak 65-letni Szwed, który onanizował się publicznie na plaży w Sztokholmie, usłyszał wyrok uniewinniający. Zdaniem sądu, jego masturbacja była legalna, gdyż onanista nie kierował swoich intencji w stronę konkretnej osoby, wbrew jej woli.

Znacznie surowiej potraktowano pewnego Polaka w angielskim Bedford, któremu udowodniono trzykrotne onanizowanie się na oczach przechodniów, w tym 11-letnich uczennic pobliskiej szkoły. 22-latek usłyszał wyrok 36 tygodni w zawieszeniu na 2 lata. Dodatkowo Polak musiał zgłosić się na prace społeczne, a także kilka terapii, w tym alkoholową.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.