REKLAMA

Kontakt

Wydawca:
PTWP-ONLINE Sp. z o.o.
dane teleadresowe:
Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Plac Sławika i Antalla 1
40-163 Katowice
tel./fax :+48 (32) 209 13 03


ZARZĄD
Wojciech Kuśpik (Prezes Zarządu)
telefon: +48 (32) 209 10 46
e-mail: wojciech.kuspik@ptwp.pl

BIURO ZARZĄDU
Katarzyna Liszka (Kierownik Biura Zarządu)
telefon: +48 (32) 209 10 46
fax: +48 (32) 253 06 77
e-mail: katarzyna.liszka@ptwp.pl

KSIĘGOWOŚĆ
kadry@ptwp.pl
Renata Nieradzik (Główna Księgowa)
telefon: +48 (32) 209 13 03 w. 7622
e-mail: renata.nieradzik@ptwp.pl

REDAKCJA PULSHR.PL
newsroom@pulshr.pl
Rafał Kerger (Redaktor Naczelny)
rafal.kerger@pulshr.pl

Jolanta Miśków (Zastępca Redaktora Naczelnego)
telefon: +48 (32) 209 13 03 w. 7621
jolanta.miskow@pulshr.pl

Justyna Koc
justyna.koc@pulshr.pl

Emilia Masoń
emilia.mason@pulshr.pl

Jakub Prokop
jakub.prokop@pulshr.pl

DZIAŁ WSPARCIA PORTALI INTERNETOWYCH
- rozwój i promocja portali, wymiana treści
Patryk Felner (Kierownik Działu)
telefon: +48 (32) 209 13 03
e-mail: patryk.felner@ptwp.pl

DZIAŁ MARKETINGU
marketing@ptwp.pl
Tomasz Ruszkowski (Dyrektor Marketingu)
telefon: +48 (32) 209 13 03
e-mail: tomasz.ruszkowski@ptwp.pl

DZIAŁ PROMOCJI
promocja@ptwp.pl
Agnieszka Jakubczyk (Dyrektor Działu)
telefon: +48 (32) 209 13 03 w. 7607
fax: +48 (32) 253 06 77
e-mail: agnieszka.jakubczyk@ptwp.pl

DZIAŁ KOLPORTAŻU I PRENUMERATY
kolportaz@ptwp.pl
Michał Wybraniec (Kierownik Działu)
telefon: +48 (32) 209 13 03 w. 7635
fax: +48 (32) 356 76 50
e-mail: michal.wybraniec@ptwp.pl

STUDIO GRAFICZNE
studio@ptwp.pl
Jakub Tabor (Dyrektor Artystyczny)
telefon: +48 (32) 209 13 03 w. 7644
e-mail: kuba@ptwp.pl