KOFERENCJE

O Targach

PulsHR_Day, jest unikalnym wydarzeniem, które łączy świat biznesu ze światem akademickim, ekspertów rynku pracy i samorządowców, z pracownikami, zarówno tymi rozpoczynającymi karierę, jak i doświadczonymi.

Dlaczego warto tam być?

15 listopada w Katowicach odwiedzający wydarzenie poznają najlepsze oferty pracy największych pracodawców w regionie, a pracodawcy – skutecznie znajdą dobrego kandydata do pracy. PulsHR_Day to jedyna okazja, aby w jednym miejscu kompleksowo zadbać o swój rozwój i karierę w 5 specjalnie zaprojektowanych strefach tematycznych.

Targi to wyjątkowe wydarzenie łączące wiedzę, edukację i rozrywkę z profesjonalnymi konsultacjami oraz pośrednictwem pracy. Podczas targów będzie można posłuchać kilkunastu wystąpień na scenie otwartej, spotkać prezesów firm i doświadczonych menedżerów HR. Pracodawcy przedstawią aktualne oferty pracy oraz przeprowadzą wstępne rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami.

Dla kogo?

Dla pracodawców targi to doskonałe miejsce, aby zaprezentować swoją ofertę szerokiemu gronu studentów studiujących w regionie i absolwentów. Targi stwarzają również okazję do budowania i wzmacniania wizerunku firmy jako dobrego partnera na rynku pracy. PulsHR_Day to wyjątkowa okazja zarówno dla osób poszukujących wartościowej pracy, nowych możliwości pokierowania swoją karierą zawodową, rozwojem osobistym, jak i potencjalnych pracodawców do znalezienia pracowników.

Facebook
Ładowanie danych...