Z magistratu do spółdzielni. B. prezydent Sosnowca ma co robić

Kazimierz Górski, b. prezydent Sosnowca nie musi szykować CV i „chodzić” za pracą. Wraca do spółdzielni, gdzie pracował zanim zajął się rządzeniem miasta, bagatela 16 lat temu…
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Z magistratu do spółdzielni. B. prezydent Sosnowca ma co robić

PODZIEL SIĘ


Autor: AW/PortalSamorzadowy.pl

www.portalsamorzadowy.pl

9 sty 2015 18:58


Jak donosi „Gazeta Wyborcza” powołując się na nieoficjalne źródła, Kazimierz Górski od lutego ma być wiceprezesem Spółdzielni Mieszkaniowej Środula w Sosnowcu.

To właśnie tam pracował do 1998 r. czyli do momentu objęcia stanowiska wiceprezydenta Sosnowca. Potem trzykrotnie był wybierany na prezydenta tego miast. Przegrał dopiero w ostatnich wyborach z Arkadiuszem Chęcińskim i zakończył pracę w Urzędzie Miasta w Sosnowcu.

Górski nie przerwał stosunku pracy ze spółdzielnią a zgodnie z przysługującym mu prawem w czasie swojej prezydentury przebywał na urlopie bezpłatnym. W spółdzielni b. prezydent zgłosił swój powrót w wymaganym czasie tj. w ciągu 7 dni od rozwiązania stosunku pracy z wyboru – informuje dziennik.

Ale nie wszyscy włodarze, którzy po ostatnich wyborach pożegnali się ze stanowiskiem, mają ten luksus, jakim jest praca sprzed urzędowania. Niektórzy muszą na nowo umieć znaleźć się na rynku pracy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.