Wystartowała XIV edycja Nagrody Marszałka Województwa Mazowieckiego

0 0
Wystartowała XIV edycja Nagrody Marszałka Województwa Mazowieckiego

Już po raz czternasty zostaną wyłonieni laureaci Nagrody Marszałka Województwa Mazowieckiego. W gronie nagrodzonych jest już ponad 100 osób m.in. śp. ks. Jan Twardowski, Józef Hen, śp. Jerzy Janicki, Stanisława Przybylska-Krzyżanowska, Maja Komorowska, czy Maria Pomianowska. Kandydatów do nagrody można zgłaszać do 31 lipca 2013 r.

Nagrody Marszałka Województwa Mazowieckiego przyznawane są osobom fizycznym lub instytucjom, które mają szczególne zasługi w promowaniu Mazowsza w kraju i na świecie w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.

Kandydatów do nagrody mogą zgłaszać mazowieckie samorządy lokalne, a także stowarzyszenia, fundacje oraz lokalne organizacje społeczno-kulturalne i naukowe. Spośród nominowanych kapituła konkursowa wyłoni 10 laureatów. Zwycięzcom wręczone zostaną pamiątkowe statuetki oraz nagrody pieniężne w wysokości 10 tys. zł.

Formularze zgłoszeniowe należy dostarczyć do 31 lipca br. (w przypadku przesłania pocztą decyduje data stempla) do Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

Szczegółowe warunki udziału w konkursie znajdują się w regulaminie dostępnym na stronach internetowych www.nagroda.mazovia.pl oraz www.mazovia.pl.

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.