Wystartowała XIV edycja Nagrody Marszałka Województwa Mazowieckiego

Już po raz czternasty zostaną wyłonieni laureaci Nagrody Marszałka Województwa Mazowieckiego. W gronie nagrodzonych jest już ponad 100 osób m.in. śp. ks. Jan Twardowski, Józef Hen, śp. Jerzy Janicki, Stanisława Przybylska-Krzyżanowska, Maja Komorowska, czy Maria Pomianowska. Kandydatów do nagrody można zgłaszać do 31 lipca 2013 r.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Wystartowała XIV edycja Nagrody Marszałka Województwa Mazowieckiego

PODZIEL SIĘ


Autor: ang

24 cze 2013 15:12


Nagrody Marszałka Województwa Mazowieckiego przyznawane są osobom fizycznym lub instytucjom, które mają szczególne zasługi w promowaniu Mazowsza w kraju i na świecie w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.

Kandydatów do nagrody mogą zgłaszać mazowieckie samorządy lokalne, a także stowarzyszenia, fundacje oraz lokalne organizacje społeczno-kulturalne i naukowe. Spośród nominowanych kapituła konkursowa wyłoni 10 laureatów. Zwycięzcom wręczone zostaną pamiątkowe statuetki oraz nagrody pieniężne w wysokości 10 tys. zł.

Formularze zgłoszeniowe należy dostarczyć do 31 lipca br. (w przypadku przesłania pocztą decyduje data stempla) do Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

Szczegółowe warunki udziału w konkursie znajdują się w regulaminie dostępnym na stronach internetowych www.nagroda.mazovia.pl oraz www.mazovia.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.