W Małopolskiem szukają socjalnego pracownika roku

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie ogłasza IV edycję Konkursu na Małopolskiego Pracownika Socjalnego Roku. Konkurs potrwa od 1 sierpnia do 24 października 2014 roku.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

W Małopolskiem szukają socjalnego pracownika roku

PODZIEL SIĘ


Autor: bd

8 sie 2014 16:32


Socjalny Roku 2014 jest wyróżnienie aktywnych pracowników socjalnych z Małopolski oraz popularyzacja ich osiągnięć w regionie. Organizatorzy chcą nagrodzić wszystkich tych, którzy obok wykształcenia i profesjonalizmu odznaczają się na tle innych ponadprzeciętną postawą zaangażowania, wychodzącą poza ramy codziennych obowiązków służbowych. Zależy im na uhonorowaniu osób, które na pierwszym miejscu stawiają człowieka i nie są obojętne na jego potrzeby.

Czytaj też: Polacy wysysają pomoc społeczną w Norwegii?

Kapituła Konkursowa wyłoni i nagrodzi między innymi najciekawsze i najbardziej wartościowe inicjatywy w zakresie stosowania metodyki pracy socjalnej, odwagę samodzielnego działania i chęć niesienia pomocy innym.

W tegorocznej edycji konkursu kandydatów wytypować mogą zarówno kierownicy jednostek organizacyjnych pomocy społecznej jak również klienci, których pracownicy socjalni objęli swoim wsparciem. Tym razem osoby zgłaszające mogą wskazać więcej niż jednego Kandydata.

Czytaj też: Nagrody dla pracowników socjalnych

Nagrody dla laureatów Konkursu zostaną wręczone na konferencji, która odbędzie się 7 listopada 2014 w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha mieszczącym się przy ul. M. Konopnickiej 26 w Krakowie. Będzie to także okazja do podsumowania kampanii społecznej ROPS w Krakowie w całości poświęconej tematowi poprawy relacji międzyludzkich w kontekście niwelowania marginalizacji społecznej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.