www.portalsamorzadowy.pl

Resort administracji i cyfryzacji wyszkoli samorządowców

0 0

1 lipca 2014 r. ruszy rekrutacji na szkolenia dla jednostek samorządu terytorialnego i ich jednostek organizacyjnych w ramach projektu "Dobre prawo sprawne rządzenie". To już II edycja szkoleń "Procedury administracyjne i techniki prawodawcze w JST" w 2014 r.

Rekrutacja do szkoleń rozpocznie się 1 lipca od godziny 14:00. Od tego dnia (nie wcześniej) Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji będzie przyjmowało zgłoszenia na szkolenia.

MAC informuje ponadto, iż osoby, które zgłosiły się do poprzedniej edycji, a nie zostały przyjęte z powodu braku miejsc, będą miały pierwszeństwo rekrutacji. Warunkiem pierwszeństwa dla tych osób jest pozytywna odpowiedź (wypełnienie formularza zgłoszeniowego w terminie do 31 lipca) na maila, który zostanie do nich rozesłany 1 lipca 2014 r.

Terminy szkoleń oraz ich tematyka znajduje się w załączniku do niniejszej informacji. Informacja o rozpoczęciu rekrutacji zostanie przekazana do wytypowanych do uczestnictwa w projekcie urzędów drogą mailową bądź przez ePUAP.

Więcej na ten temat czytaj tu

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.