Prezes ARiMR: Nie będzie zatrudniania członków rodziny

Potwierdzam informacje o zmianie kadrowej. Jeśli ktoś idzie na stanowisko z powołania to musi liczyć się z tym, że może być odwołany - mówił Daniel Obajtek, prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa na konferencji prasowej.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Prezes ARiMR: Nie będzie zatrudniania członków rodziny

PODZIEL SIĘ


Autor: Farmer.pl

www.farmer.pl

5 mar 2016 16:02


W opinii prezesa ARiMR nie jest to nic strasznego. - Każdy ma prawo dobrać sobie ludzi, z którymi będzie współpracować. Tak ja, jak i moi dyrektorzy regionalni - dodaje.

Jak mówił Obajtek, nagrody, które przyznawano w tej instytucji, służyły jednej kaście, która traktowała agencję jako swój folwark. - Nie życzę sobie i będę wyciągał konsekwencje zatrudniania członków rodziny. Monitorujemy to. Nie chcę stworzyć instytucji złożonej ze szwagrów, ciotek i całej rodziny - zapewniał prezes ARiMR. 

Cały artykuł w portalu sadyogrody.pl.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Beata 2016-03-07 10:58:45

Były- coś masz na myśli, ale nie wiem o co ci chodzi. Jak wylewasz jakieś frustracje to nie takim agresywnym językiem.tu nie onet do hejtu!Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.Kodziarze to beton i wpływy. Chcieliby się przyspawać na wieki ze swoimi rodzinami do stanowisk państwowych i układów. Teraz jest Wymiana pokoleniowa. SZANSA DLA młodych , zdolnych, uczciwych. Cieszmy się !Podobno w urzędach straci pracę 1600 osób; to znaczy ,Że 1600 osób dostanie pracę! JESTEM ZA. A Ty były lepiej już zacznij myśleć jakie usługi i produktu możesz oferować rodzinom? produkuj wózki, otwórz sklep z odzywkami dla dzieci, prowadź korepetycje , otwórz szkołę dla programistów ! Wypróbuj się na wolnym rynku, nie biadol! Każda zmiana jest lepsza niż 8 lat spania tłustych kotów przy piecu Platformy