www.farmer.pl

Prezes ARiMR: Nie będzie zatrudniania członków rodziny

0 0
Prezes ARiMR: Nie będzie zatrudniania członków rodziny
Daniel Obajtek, prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa/ fot. MP, Farmer.pl

Potwierdzam informacje o zmianie kadrowej. Jeśli ktoś idzie na stanowisko z powołania to musi liczyć się z tym, że może być odwołany - mówił Daniel Obajtek, prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa na konferencji prasowej.

W opinii prezesa ARiMR nie jest to nic strasznego. - Każdy ma prawo dobrać sobie ludzi, z którymi będzie współpracować. Tak ja, jak i moi dyrektorzy regionalni - dodaje.

Jak mówił Obajtek, nagrody, które przyznawano w tej instytucji, służyły jednej kaście, która traktowała agencję jako swój folwark. - Nie życzę sobie i będę wyciągał konsekwencje zatrudniania członków rodziny. Monitorujemy to. Nie chcę stworzyć instytucji złożonej ze szwagrów, ciotek i całej rodziny - zapewniał prezes ARiMR. 

Cały artykuł w portalu sadyogrody.pl.

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (1)

  • Były- coś masz na myśli, ale nie wiem o co ci chodzi. Jak wylewasz jakieś frustracje to nie takim agresywnym językiem.tu nie onet do hejtu!Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.Kodziarze to beton i wpływy. Chcieliby się przyspawać na wieki ze swoimi rodzinami do stanowisk państwowych i układów. Teraz jest Wymiana pokoleniowa. SZANSA DLA młodych , zdolnych, uczciwych. Cieszmy się !Podobno w urzędach straci pracę 1600 osób; to znaczy ,Że 1600 osób dostanie pracę! JESTEM ZA. A Ty były lepiej już zacznij myśleć jakie usługi i produktu możesz oferować rodzinom? produkuj wózki, otwórz sklep z odzywkami dla dzieci, prowadź korepetycje , otwórz szkołę dla programistów ! Wypróbuj się na wolnym rynku, nie biadol! Każda zmiana jest lepsza niż 8 lat spania tłustych kotów przy piecu Platformy

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.