Pracownicy urzędów skarbowych będą pracować dłużej

W piątek (9 października) resort finansów rozpoczął pilotaż wydłużonych godzin pracy w kilku wybranych urzędach skarbowych na terenie województw łódzkiego i mazowieckiego. Uzyskane w ten sposób doświadczenia mają służyć poprawie dostępności usług administracji podatkowej.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Pracownicy urzędów skarbowych będą pracować dłużej

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP

15 paź 2015 14:49


- Od 15 października do 30 listopada 2015 r. klienci wybranych czterech urzędów skarbowych aglomeracji warszawskiej oraz łódzkiej będą mogli załatwić swoje sprawy w dodatkowych godzinach - w poniedziałki do godziny 20.00 oraz w soboty w godzinach 8.00-12.00. Klienci urzędów w wydłużonych godzinach pracy będą mogli załatwić swoje sprawy na sali obsługi lub centrum obsługi - poinformowało Ministerstwo Finansów w komunikacie.

Z myślą o petencie?

Zapewniono, że zdobyte w ramach pilotażu informacje i doświadczenie pozwolą wypracować docelowe rozwiązania z zakresu czasu pracy urzędów skarbowych, które będzie można wdrożyć w całym kraju.

- Działania mają na celu zwiększenie dostępności urzędów skarbowych w miastach, aglomeracjach oraz miejscowościach je otaczających, gdzie klienci ze względów zawodowych i komunikacyjnych nie są w stanie dotrzeć do urzędu do godz. 18.00 w wyznaczonym jednym dniu - dodano.

Do pilotażu zostały wyznaczone: urząd skarbowy Łódź-Widzew, urząd skarbowy w Zgierzu, urząd skarbowy Warszawa-Bielany, urząd skarbowy w Piasecznie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.