Nagrody dla funkcjonariuszy. Za ofiarność i odwagę na służbie i poza nią

Wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński nagrodził w środę (9 sierpnia) kilkudziesięciu wyróżniających się funkcjonariuszy. Uhonorowani zostali bohaterowie pokazujący swoją ofiarność i odwagę w służbie i poza nią – powiedział.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Nagrody dla funkcjonariuszy. Za ofiarność i odwagę na służbie i poza nią

PODZIEL SIĘ


Autor: aw/PAP

9 sie 2017 13:43


Wiceminister spraw wewnętrznych i administracji wręczył nagrody policjantom, strażakom, strażnikom granicznym i funkcjonariuszom Biura Ochrony Rządu.

Wśród nich byli m.in.: policjanci, którzy eskortowali do Centrum Zdrowia Dziecka 12-latka wymagającego przeszczepu nerki; funkcjonariusze BOR zabezpieczający wizytę prezydenta USA Donalda Trumpa; sierż. szt. Marta Waliczek - zdobywczyni złotego medalu w kickboxingu podczas niedawnych The World Games we Wrocławiu oraz strażacy, którzy w czasie wolnym od służby pomogli ofiarom wypadków drogowych.

Zieliński podkreślił, że to kolejna grupa osób, która otrzymuje w MSWiA wyróżnienia, bo "osób, które zasługują na nagrody jest dużo i to bardzo cieszy". Wskazał, że z odczytywanych podczas wyróżnień not wynika, że wszystkie służby podległe ministrowi SWIA mają wyróżniających się funkcjonariuszy, a także że zasługujące na uhonorowanie zachowania mają miejsce zarówno podczas służby, jak i w czasie wolnym od wykonywania obowiązków zawodowych.

"Nagrodzeni zostali bohaterowie pokazujący swoją ofiarność i odwagę w służbie i poza nią" - podkreślił. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.