Ministerstwo chce zadbać o kondycję fizyczną swoich pracowników

Ministerstwo chce zapewnić swoim urzędnikom dostęp m.in. do siłowni, zajęć pilates, stretchingu, aerobiku i jogi oraz saunę i jacuzzi.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Ministerstwo chce zadbać o kondycję fizyczną swoich pracowników

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP/AT

11 sie 2015 6:45


Ministerstwo Finansów ogłosiło przetarg na udostępnienie skarbowcom i ich rodzinom obiektów sportowych. Ćwiczenia mają służyć zwiększeniu tężyzny fizycznej urzędników skarbowych, a tym samym ich wydajności i motywacji do działania - informuje "Puls Biznesu".

Od zwycięzcy oczekuje się niegraniczonego dostępu, 7 dni w tygodniu, do co najmniej 1,5 tys. obiektów w całym kraju. Pracodawca chce zapewnić swoim urzędnikom pełny zakres usług, m.in. siłownie, zajęcia pilates, stretchingu, aerobiku i jogi, a po wysiłku - saunę i jacuzzi. Ponadto w każdym mieście wojewódzkim urzędnicy mają mieć dostęp do co najmniej jednego basenu, a w Warszawie - przynajmniej do dziesięciu.

Resort szacuje, że całkowita wartość zamówienia (bez VAT) powinna zamknąć się w kwocie 200 tys. euro.

W całym aparacie skarbowym zatrudnionych jest blisko 64 tys. pracowników. W przeprowadzonej ankiecie wstępne zainteresowanie wyraziło 380 osób. Resort jest jednak przekonany, że chętnych będzie więcej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.