By i na wsi powstawały miejsca pracy

W Radomiu powstało biuro terenowe Fundacji na Rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa. Pracownicy biura będą monitorować problemy rolników, wspierać finansowo ich chęć rozwoju, tworzenie nowych miejsc pracy. Starostwo Powiatowe wspiera inicjatywę tej fundacji.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

By i na wsi powstawały miejsca pracy

PODZIEL SIĘ


Autor: Portalsamorzadowy.pl/RadomNews.pl

www.portalsamorzadowy.pl

5 wrz 2013 12:04


Podczas spotkania w Starostwie Powiatowym byli obecni wójtowie gmin w regionie radomskim, starostowie, przedstawiciele powiatowych urzędów pracy oraz przedstawiciele Fundacji na Rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa. Dyskutowano na temat możliwości wsparcia rozwoju przedsiębiorczości w regionie radomskim i w Radomiu.

- Cieszę się, że przedstawiciele fundacji zdecydowali działać na terenie naszego subregionu, który jest jednym z najbiedniejszych na Mazowszu, ma problemy gospodarcze. Fundacja kieruje swoją pomoc na wsiach - mówi Mirosław Ślifirczyk, starosta powiatu radomskiego.

Fundacja na Rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa jest jedną z najstarszych w Polsce. Funkcjonuje już od 25 lat. Wspiera obszary wiejskie. Przyczynia się do rozwoju wsi, przedsiębiorczości, tworzeniu nowych miejsc pracy.

Cały artykuł czytaj tu

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.