Zdalne zarządzanie danymi pracowników doceniane nie tylko przez HR

0 0

Kolejne firmy decydują się na wykorzystywanie IT w HR. Jedną z nich jest Wavin Metalplast Buk, producent instalacji sanitarnych i tworzyw sztucznych.

Firma zdecydowała się wdrożyć platformę internetową autorstwa UNIT4 TETA, pozwalającą na zdalne zarządzanie danymi pracowników. Poza działem personalnym użytkownikami aplikacji są menedżerowie i pracownicy organizacji.

Platforma została zintegrowana z użytkowanym w firmie systemem kadrowo-płacowym TETA Personel. Dzięki zastosowaniu technologii internetowej, użytkownicy łączą się z systemem z dowolnego miejsca wewnątrz lub na zewnątrz firmy za pomocą przeglądarki.

Menedżerowie zyskali narzędzie do efektywnego zarządzania podległymi im jednostkami organizacyjnymi, z kolei działy HR sposób na przeniesienie zadań takich jak np. generowanie raportów i wydruków, kontrolowanie liczby dni urlopu, terminów badań okresowych na pracowników. Usprawniony został również obieg dokumentów kadrowych.

- Już po kilku tygodniach funkcjonowania aplikacji mogę potwierdzić, że platforma internetowa UNIT4 TETA widocznie ograniczyła ilość pracy poświęconej na rozliczenie czasu pracy w naszej firmie oraz wprowadziła nową jakość w dostępie do informacji kadrowej i raportowania on-line - mówi Anna Mindykowska, dyrektor personalny w Wavin Metalplast Buk.

Mimo tego, że funkcjonalność aplikacji jest wciąż rozbudowywana i dopasowywana do potrzeb firmy, przeprowadzona wśród pracowników Wavin Metalplast Buk ankieta satysfakcji z użytkowania, potwierdziła jej wysoką ocenę.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.