Twoje rekrutacje zawsze „pod ręką”

0 0
Twoje rekrutacje zawsze „pod ręką”

Jak podają eksperci rynku telekomunikacyjnego, tylko do końca tego roku liczba urządzeń mobilnych na świecie przekroczy liczbę ludności. Mobilne rozwiązania są coraz bardziej doceniane również w życiu zawodowym. Również wśród HR-owców.

Szacuje się, że od początku 2014 roku internauci będą częściej łączyć się z siecią przez telefony niż za pośrednictwem urządzeń stacjonarnych. Niewątpliwie będzie to miało znaczący wpływ na zmiany w obszarze związanym z poszukiwaniem pracy i rekrutacją pracowników, które powoli są już zauważalne. Jak wynika z raportu „The Mobile Recruiting Outlook", przygotowanego na początku tego roku przez firmę Simply Hired, 86% szukających pracy chciałoby w tym celu wykorzystywać właśnie urządzenia mobilne.

Biorąc to pod uwagę, właściciel systemu eRecruiter przygotował jako pierwszy w Polsce aplikację mobilną dla wszystkich swoich klientów. W pierwszej odsłonie jest ona dostępna dla użytkowników systemów operacyjnych Android i można ją już pobrać w Google Play. W najbliższym czasie zostanie uruchomiona aplikacja na platformy iOS.

Korzystając z wersji mobilnej rekrutujący może m.in.: przeglądać projekty rekrutacyjne, zaglądać do kart kandydatów zawierających odpowiedzi z formularzy, wyszukiwać kandydatów po nazwisku, ocenie czy etapie procesu, na którym się znajdują, opisywać i oceniać kandydatów, dodawać ich do zakładek czy wysyłać wiadomości do kandydatów z poziomu aplikacji.

Dotychczas na rodzimym rynku systemów wspierających rekrutacje (ATS) nie było takiego rozwiązania. - To z całą pewnością przełom na rynku rekrutacji w Polsce, który sprawnie podąża za światowymi trendami. Zarówno rekruterzy, jak i kierownicy liniowi, mają teraz rekrutacje „pod ręką", bez konieczności siedzenia za biurkiem. Aplikacja mobilna eRecruiter posiada to, co niezbędne podczas pracy w systemie rekrutacyjnym - wyjaśnia Marcin Sieńczyk, dyrektor zarządzający eRecruitment Solutions.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.