System SAP wspiera procesy twardego HR w Südzucker Polska

0 0

Zarządzanie kadrami, czasem pracy i rozliczania listy płac w spółce Südzucker Polska będzie łatwiejsze dzięki systemowi SAP.

Firma Gavdi Polska wdrożyła system SAP w obszarze twardego HR w spółce Südzucker Polska, będącej częścią europejskiej grupy Südzucker. Dzięki nowemu rozwiązaniu z zakresu administracji kadrami oraz planowania i oceny czasu pracy, menedżerowie mogą efektywniej zarządzać pracownikami zatrudnionymi w spółce.

Łatwiejsze zarządzanie

W ramach projektu konsultanci firmy Gavdi wdrożyli moduły zarządzania strukturą organizacyjną, administracji kadrami, zarządzania czasem pracy z jego pełną oceną (w tym Pulpit Menedżera Czasu Pracy) oraz rozliczania listy płac. Wdrożenie zostało zrealizowane w oparciu o prekonfigurowane, autorskie pakiety Gavdi – HR Box i TM Box, które pozwoliły przyspieszyć proces realizacji projektu.

Po wdrożeniu kierownicy i mistrzowie w Südzucker Polska mogą korzystać także z samoobsługowego narzędzia do kompleksowego zarządzania czasem pracy podległych im pracowników – Gavdi Time Manager’s Desktop, dostępnego z poziomu przeglądarki internetowej.

Wdrożenie rozwiązania z obszaru twardego HR było elementem większego projektu przejścia na system SAP we wszystkich obszarach działalności Südzucker Polska, takich jak finanse, controlling, produkcja czy sprzedaż.

- Decyzja o wdrożeniu systemu SAP podyktowana była m.in. chęcią ujednolicenia procesów ewidencji i przetwarzania danych oraz globalnego raportowania w ramach całej grupy Südzucker. Dzięki temu możliwe było uspójnienie procesów z centralą firmy w Mannheim i innymi europejskimi spółkami, które już wcześniej korzystały z systemu SAP – mówi Anna Sobczak-Lis z Südzucker Polska.

- W zakresie obszaru HR, w którego wdrożeniu wspierała nas firma Gavdi, to dla nas także nowa jakość i możliwość skorzystania z nowoczesnego, elastycznego i skalowalnego rozwiązania. Jesteśmy przekonani, że pozwoli nam ono efektywnie zarządzać kadrami także w miarę rozwoju firmy w przyszłości – dodaje Sobczak-Lis.

Lepsza jakość pracy menedżerów

W ramach projektu konsultanci Gavdi byli odpowiedzialni także za wdrożenie autorskiego rozwiązania eDeklaracje do generowania i elektronicznej wysyłki masowych ilości deklaracji podatkowych pracowników oraz oprogramowania Easy Reporter firmy SpinifexIT, umożliwiającego łatwe raportowanie w obszarze twardego HR. Dodatkowo, zespół Gavdiwdrożył także moduł Travel Management do zarządzania podróżami służbowymi pracowników w systemie SAP.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.