SAP i IBM łączą siły. Chcą dostarczać rozwiązania dla HR

Firma SAP AG i IBM zacieśniają współpracę. W ramach globalnego partnerstwa planują poszerzyć wspólne działania o integrację rozwiązań chmurowych dedykowanych zarządzaniu zasobami ludzkimi.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

SAP i IBM łączą siły. Chcą dostarczać rozwiązania dla HR

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

6 maj 2015 11:44


Rezultatem podjętych działań ma być sprawniejsza i płynniejsza obsługa procesów zarządzania talentami w firmach stosujących rozwiązania SAP lub IBM. Pierwsze efekty integracji planowane są na połowę 2015 roku i obejmują rozwiązania SAP SuccessFactors Employee Central oraz produktu IBM Kenexa: Talent Acquisition Suite.

- Każdy ruch w celu poprawy i lepszej integracji oprogramowania HR jest mile widziany, szczególnie w tak dużych organizacjach jak BP - komentuje Richard Bye, wiceprezes ds. HR w BP International Limited.

Firmy mają nadzieję, że dzięki integracji rozwiązań, klienci przeniosą swoje systemy informacji HR do chmury. W zamian otrzymają ochronę inwestycji związanych z rekrutacją, a także szereg rozwiązań nie tylko w zakresie rekrutacji, ale i oceny czy onboardingu nowych pracowników.

- Jesteśmy skoncentrowani na dostarczaniu naszym klientom wartości do ich strategii i procesów HR. To partnerstwo ma na celu ułatwić naszym wspólnym klientom wykorzystywanie rozwiązań w chmurze do łatwiejszego osiągnięcia swoich celów - mówi Mike Ettling, szef HR Line of Business w Success Factory.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.