wnp.pl

Rozwiązania HR jednym z głównych kierunków rozwoju IT

0 0
Rozwiązania HR jednym z głównych kierunków rozwoju IT
- Dla IT ważne jest zarządzanie przez cele, nabywanie i współdzielenie wiedzy, rozwiązania CRM, eBOK, czy też narzędzia mobilne w obsłudze klienta - mówi Dariusz Piotrowski. /Fot. Fotolia

Dariusz Piotrowski, dyrektor działu sprzedaży do Microsoft zauważa cztery główne kierunki rozwoju rynku IT. Na pierwszym miejscu wymienia obszary biznesowe związane z HR.

- Na pierwszy plan wysuwa się szeroko pojęta optymalizacja poszczególnych obszarów biznesowych, przekładająca się na obniżenie kosztów, wzrost konkurencyjności, czy podniesienie jakości obsługi klienta - wyjaśnia Dariusz Piotrowski.

- Systemy należące do tej grupy to rozwiązania HR, np. systemy zarządzania przez cele, nabywanie i współdzielenie wiedzy i kompetencji przy wykorzystaniu sieci społecznościowych, zarządzanie inwestycjami (projektami kapitałowymi lub portfelem projektów) a także rozwiązania z obszaru CRM, eBOK, czy też narzędzia mobilne w obsłudze klienta - dodaje.

Kolejną grupę stanowią wdrożenia z obszaru pozyskiwania wiedzy o kliencie oraz wielokanałowej interakcji i obsługi klienta. Dwa ostatnie kierunki to optymalizacja procesów przemysłowych oraz optymalizacja wykorzystania energii i mediów.

Cały artykuł czytaj tutaj.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.