Maspex ma nowe oprogramowanie HR

0 0
Maspex ma nowe oprogramowanie HR
mHR da menadżerom Maspex dostęp do analiz i raportów z obszaru zarządzania szkoleniami, co ułatwi m.in. planowanie indywidualnych ścieżek rozwoju i zbudowanie kadry rezerwowej. /Fot. Wikimedia, Ralf Lotys, CC3.0

Maspex Wadowice, jedna z największych firm spożywczych w Europie Środkowo-Wschodniej, kupiła nowy system do zarządzania szkoleniami firmy BPSC. Docelowo z oprogramowania korzystać będzie 1,4 tys. pracowników.

W pierwszym etapie z systemu BPSC będzie korzystać dział HR, który odpowiada za organizację i zarządzaniem całym procesem szkoleń w Maspex. W kolejnym etapie planowane jest udostępnienie systemu również menadżerom, którzy będą mieli dostęp do analiz i raportów z obszaru zarządzania szkoleniami, co ułatwi m.in. planowanie indywidualnych ścieżek rozwoju i zbudowanie kadry rezerwowej.

Pełne uruchomienie platformy mHR (taką nazwę nosi) umożliwi automatyczny przegląd szkoleń i dobór osób do konkretnych stanowisk, gdzie są wakaty, na podstawie informacji z systemu. Umożliwi również  zarządzanie szkoleniami począwszy od określenia potrzeb, definiowania budżetu poprzez realizację i ocenę efektywności procesu.

Maspex Wadowice jest jedną z największych firm w Europie Środkowo - Wschodniej w segmencie produktów spożywczych. Firma jest liderem na rynku soków, nektarów i napojów w Polsce, w Czechach, na Słowacji, czołowym producentem na Węgrzech, w Rumunii, Bułgarii i na Litwie. Do grupy należą takie marki jak Tymbark, Kubuś, Lubella, Łowicz. Firma zatrudnia około 5 tys. pracowników.

Maspex nie podał, ile zapłacił za oprogramowania BPSP, ani ile będzie trwało jego wdrożenie.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (1)

  • Chyba jedynym czynnikiem wyboru była cena. Miałem "przyjemność" pracowania na tym systemie. Tylko "pogratulować " wyboru ...

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.