Maspex ma nowe oprogramowanie HR

Maspex Wadowice, jedna z największych firm spożywczych w Europie Środkowo-Wschodniej, kupiła nowy system do zarządzania szkoleniami firmy BPSC. Docelowo z oprogramowania korzystać będzie 1,4 tys. pracowników.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Maspex ma nowe oprogramowanie HR

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

28 wrz 2015 14:50


W pierwszym etapie z systemu BPSC będzie korzystać dział HR, który odpowiada za organizację i zarządzaniem całym procesem szkoleń w Maspex. W kolejnym etapie planowane jest udostępnienie systemu również menadżerom, którzy będą mieli dostęp do analiz i raportów z obszaru zarządzania szkoleniami, co ułatwi m.in. planowanie indywidualnych ścieżek rozwoju i zbudowanie kadry rezerwowej.

Pełne uruchomienie platformy mHR (taką nazwę nosi) umożliwi automatyczny przegląd szkoleń i dobór osób do konkretnych stanowisk, gdzie są wakaty, na podstawie informacji z systemu. Umożliwi również  zarządzanie szkoleniami począwszy od określenia potrzeb, definiowania budżetu poprzez realizację i ocenę efektywności procesu.

Maspex Wadowice jest jedną z największych firm w Europie Środkowo - Wschodniej w segmencie produktów spożywczych. Firma jest liderem na rynku soków, nektarów i napojów w Polsce, w Czechach, na Słowacji, czołowym producentem na Węgrzech, w Rumunii, Bułgarii i na Litwie. Do grupy należą takie marki jak Tymbark, Kubuś, Lubella, Łowicz. Firma zatrudnia około 5 tys. pracowników.

Maspex nie podał, ile zapłacił za oprogramowania BPSP, ani ile będzie trwało jego wdrożenie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Michał 2015-10-07 16:10:34

Chyba jedynym czynnikiem wyboru była cena. Miałem "przyjemność" pracowania na tym systemie. Tylko "pogratulować " wyboru ...