wnp.pl

Jak wybrać partnera wdrożeniowego IT?

0 0
Jak wybrać partnera wdrożeniowego IT?

- Decydując się na wdrożenie systemu, warto postawić na certyfikowanego partnera wdrożeniowego, który posiada doświadczenie we wdrożeniach określonych rozwiązań w konkretnych branżach – radzi Janusz Małgorzaciak, ekspert rozwiązań ERP w dziale aplikacji biznesowych Microsoft Dynamics w polskim oddziale firmy Microsoft.

Zdaniem Małgorzaciaka, ważny jest również zespół wykwalifikowanych specjalistów służących wsparciem na każdym etapie projektu.

- Dla przykładu, nasi partnerzy specjalizują się w implementacji systemów CRM lub ERP w specyficznych dziedzinach, np. w przemyśle farmaceutycznym czy branży motoryzacyjnej, opracowując autorskie moduły czy rozszerzenia branżowe odpowiadające na indywidualne potrzeby klienta – mówi Janusz Małgorzaciak.

Jak podkreśla przedstawiciel Microsoft, praca firmy wdrożeniowej nie ogranicza się bowiem do zainstalowania wybranych modułów systemu, ale rozpoczyna się już w momencie analizy potrzeb biznesowych.

- Specjaliści wdrożeniowi towarzyszą firmie także po zakończeniu implementacji systemu, w trakcie jego użytkowania, zapewniając wsparcie techniczne i serwis – przekonuje Janusz Małgorzaciak. - Dlatego tak ważna jest efektywna współpraca pomiędzy firmą wdrożeniową a zespołem pracowników dedykowanych do koordynacji projektu. Warto sprawdzić, czy dla wybranego rozwiązania istnieje możliwość skorzystania z innej alternatywy i czy, w razie konieczności, możemy skorzystać z usług innego partnera.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.