Marcin Włodarczyk dyrektorem regionalnym Colliers International w Łodzi

Z początkiem stycznia 2015 roku działalność rozpoczęło nowe biuro Colliers International w Łodzi. Stanowisko dyrektora regionalnego objął Marcin Włodarczyk, który wcześniej kierował Biurem Obsługi Inwestorów w Urzędzie Miasta Łodzi.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Marcin Włodarczyk dyrektorem regionalnym Colliers International w Łodzi

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP

8 sty 2015 20:14


Marcin Włodarczyk jest specjalistą w zakresie pozyskiwania i obsługi inwestorów z branży nowoczesnych usług outsourcingowych dla biznesu, przemysłu i logistyki, jak również deweloperów. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. pełniąc przez 7 lat funkcję dyrektora Departamentu Obsługi Inwestorów w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Z kolei od 2013 roku kierował Biurem Obsługi Inwestorów w Urzędzie Miasta Łodzi, zajmującym się wsparciem inwestorów, promocją proinwestycyjną Łodzi oraz organizacją wydarzeń branżowych.

- Zgodnie z obraną strategią z początkiem 2015 roku otworzyliśmy kolejne biuro regionalne. Tym razem w Łodzi. Rynek nieruchomości w tym mieście postrzegamy jako bardzo perspektywiczny, stąd decyzja o otwarciu biura i współpracy z Marcinem, który posiada rozległą wiedzę na temat nieruchomości komercyjnych w Łodzi i okolicach - komentuje Monika Rajska-Wolińska, Partner Zarządzający firmy Colliers International w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.