REKLAMA

Komentowany tekst

Nowy Kodeks pracy: Dłuższy urlop, więcej umów o pracę. Co jeszcze się zmieni w przepisach?

KOMENTARZE

Zeghar 2018-01-14 00:10:03

@yxxyx Tylko że obecne przepisy mają też kilka ograniczeń co do wymogów bhp przy telepracy. Podniesienie tego tematu przy okazji zmian oznacza jedno - że zostaną one zniesione.

Mrowka 2018-01-13 07:44:56

Szkoda tylko,że nieliczni beda mogli sobie pozwolic na prace w domu

Bibi 2018-01-13 00:53:03

A ja poproszę o 60dniowy urlop. A co? Jako pracownik chciało by się porządnie odpocząć

yxxyx 2018-01-12 22:37:49

Zeghar, ty nie masz pojęcia o prawie pracy. Już w obecnym kodeksie w telepracy stanowisko musi być przystosowane pod względem bhp, to nic nowego. Ja jestem kadrową i uważam że dłuższe urlopy to dobra rzecz.

Zeghar 2018-01-12 16:34:27

Nie do uwierzenia jak są ograniczeni ci tzw. eksperci. Ciekawe jak podziękują Pracodawcom RP ich członkowie za dłuższe urlopy młodych pracowników, bo pani "ekspert" nie potrafi wpaść na tak prostą rzecz jak zrównanie czasu pracy i zatrudnienia do wyliczania ilości urlopu. Podejrzanie brzmi też te całe kręcenie o wymiarze urlopu przy układach zbiorowych. Tak jakby miał zniknąć przepis, że zapisy układów zbiorowych nie mogą być gorsze od zapisów Kodeksu Pracy. Dziwnie też brzmi ten kawałek o przystosowaniu miejsca pracy w telepracy do przepisów BHP. Że co, pracownik będzie musiał mieć jakieś zaświadczenie, że jego domowy kącik z kompem jest odpowiednio oświetlony, że mebelki są w odpowiednim kolorze, itd.

Jan Śpica 2018-01-12 09:42:58

Dzień Dobry/Dobry Wieczur Nie Przejmujcie sie pisaniem Jestem Samoukiem nie uczyłem sie i musiałem do Szkoły iś Czy Muj Życiowy Cel Osiogniecia Powiedzie sie Jestem Prywatnym Wynalascom Muj Cel to Uleprzyć Świat jak Najlepiej Mam i Bende miał Pomysły Patenty Niemam Piniedzy na Ochrone Patentu Pomysłu Niewiem Kto By Zraizował Moje Pomysły Patenty Może wy Wiecie Może to wy Nowe Miejc Pracy Bendom Mam Pomysły Patent Jeden z Patentu Pomysłu to Produkcja Papieru Specjalnego na rospałke Ognia w Piecach wiem jake to musi być mam dwie opcje Piersze Specjalny Papier drugie Podobne do Papieru Chce zaczońć Produkcje ( Nawet mam ine Pomusły Patenty coś Leprzego ) Czekam na Szypkom Odpowieć muj Mail;janspica6@gmail.com Pisze na Poważnie Można zaczońć od Małej działalności do durzej Działalności Nie Można Rospalać Hemiom Jestem Dobry i Bende Pomagał Ludziom zaczne od Bezdomnych i Skoncze na ty co majom za mało Piniedzy Nieda sie żeby ludzie Piniedzy niemieli Jest zły System trzeba to zmienić i ine Sprawy Tak niemożna Żyć Bende Całe Życie to zmieniał Wiem jak Powino być??????