Wybrano najbardziej pożądanego pracodawcę 2013 roku w branży FMCG/HoReCa

Firma Unilever zajęła pierwsze miejsce w branży FMCG/HoReCa w IV edycji badania "Najbardziej pożądani pracodawcy w opinii specjalistów i menedżerów 2013", zrealizowanego przez firmę Antal.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Wybrano najbardziej pożądanego pracodawcę 2013 roku w branży FMCG/HoReCa

PODZIEL SIĘ


Autor: Portalspożywczy.pl (pr)

www.portalspozywczy.pl

20 gru 2013 8:18


Badanie zostało przeprowadzone wśród ponad 3 tys. specjalistów i menedżerów z całego kraju reprezentujących 12 różnych branż. Zostali oni poproszeni o wskazanie firm, w których chcieliby podjąć pracę. Ankietowani menedżerowie zostali również zapytani o silne strony najbardziej pożądanych przez nich pracodawców.

Jak wynika z badania, respondenci oceniając firmę doceniają przede wszystkim: wielkość i prestiż przedsiębiorstwa (42 proc. wskazań), oferowane wynagrodzenia (37 proc.), a także gwarancję stabilności zatrudnienia (35 proc.). Co trzeci respondent jako silną stronę pracodawcy wskazywał styl zarządzania i kulturę organizacyjną firmy oraz innowacyjność (33 proc.).

Antal International to międzynarodowa firma rekrutacyjna ze 110 biurami w 35 krajach na całym świecie. W Polsce działa od 1996 roku, współpracując zarówno z międzynarodowymi korporacjami, jak i lokalnymi przedsiębiorstwami. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.