Rekrutacja, zatrudnienie: Jest praca w fabryce Mondelēz International w Płońsku

Istniejąca ponad 40 lat w Płońsku fabryka ciastek - m.in. znanych Delicji - zatrudnia już 850 pracowników, ale poszukuje kolejnych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Rekrutacja, zatrudnienie: Jest praca w fabryce Mondelēz International w Płońsku

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

23 sty 2017 15:17


Fabryka w Płońsku ruszyła z produkcją w 1976 r. pod szyldem Wedel i stała się rozpoznawalna w całym kraju dzięki tworzonym w niej Delicjom. W 2012 r. fabryka zaczęła produkować pod nazwą Mondelēz International. Siedem linii produkcyjnych zakładu opuszczają nie tylko Delicje, ale i Petitki czy produkty Milki. W fabryce pracuje ponad 850 osób, ale do zespołu mogą dołączyć kolejne chętne osoby.

Czytaj też: Mondelēz szuka pracowników. Planuje zatrudnić 300 osób

– Doświadczenie zawodowe u jednego z największych pracodawców w branży spożywczej to wpis do CV, którym warto się pochwalić – komentuje Janina Więcław, Account Consultant z agencji zatrudnienia Manpower, która prowadzi nabór do zakładu. – Dlatego też liczymy na duże zainteresowanie rekrutacją. Tym bardziej, że firma naszego klienta oprócz stabilności zatrudnienia, znana jest z dbania o przyjazną atmosferę pracy, a to cecha, która na współczesnym rynku jest przez kandydatów coraz bardziej ceniona - dodaje Więcław.

O pracę mogą starać się nie tylko osoby doświadczone, ale również te, które są dopiero na początku swojej drogi zawodowej bądź poszukują dodatkowego źródła zarobku. - Elastyczny czas pracy pozwala na pogodzenie pracy z innymi obowiązkami i jest wygodny np. dla uczniów lub studentów – podkreśla Więcław.

Czytaj też: Praca dodatkowa: Prawie wszyscy Polacy dorabiają

Do obowiązków zatrudnionych należeć będą proste czynności produkcyjne, jak pomoc przy wytwarzaniu i pakowaniu słodyczy. Osoby starające się o pracę powinny być dyspozycyjne i posiadać książeczkę ważnych badań sanitarno-epidemiologicznych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

8 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Zainteresowany pracą 2018-01-10 17:01:35

A kto ma nr do biura lub jakiejś osoby odpowiedzialnej za zatrudnianie i zwalnianie pracowników

Darkkk 2017-12-21 23:13:39

Pracuje tam i kasa duza to nie jest i krzycza na ciebie jak nie dajesz rady ja tam daje rade. i nie mozna se dac w kasze dmuchac

Aganiok 2017-12-07 16:42:52

Ja się przyzwyczaiłam. Pracuje juz kilka lat. Ale ostatnio-Ręce bolą od roboty , , ciągle nowi pracownicy uczą się a my musimy wyrobić plan to nie jest smieszne.