Po 600 zł dla każdego pracownika. Tak Lidl świętuje otwarcie sklepu w Poznaniu

• W październiku wszyscy pracownicy Lidla Polska otrzymają bony w wysokości 600 zł do wykorzystania w sieci sklepów Lidl.
• Tak firma świętuje zbliżające się otwarcie 600. placówki.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Po 600 zł dla każdego pracownika. Tak Lidl świętuje otwarcie sklepu w Poznaniu

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

7 paź 2016 11:41


Lidl Polska na początku września rozpoczął nową kampanię z hasłem „Lidl zaczyna się od ludzi”. Jej celem było przybliżenie jakim pracodawcą jest firma i co oferuje swoim pracownikom. W październiku zatrudnieni otrzymają po 600 zł. Łączna wartość bonów na zakupy przekazanych pracownikom to aż 9 mln zł.

- Aktualnie zatrudniamy 15 tys. pracowników. Każdy z nich z okazji otwarcia naszego 600. sklepu otrzyma od firmy bony, które będzie mógł wykorzystać na zakupy w naszych sklepach. Dodatkowo, jak co roku, w grudniu pracownicy otrzymają również bony na święta. Chcemy w ten sposób podziękować za zaangażowanie w pracę, bo to właśnie dzięki naszym pracownikom oraz ich zespołowej, wieloletniej pracy niebawem otworzymy 600. sklep w Polsce – mówi Aleksandra Robaszkiewicz, PR menedżer Lidl Polska.

600. sklep sieci Lidl zostanie otwarty już 20 października w Poznaniu. Będzie to placówka w zupełnie nowym formacie. Zastosowano w niej wiele nowoczesnych rozwiązań architektonicznych, m.in. zmieniona została fasada sklepu, wprowadzono liczne udogodnienia dla klientów i pracowników wewnątrz sklepu, a na zewnątrz przygotowana została stacja do ładowania samochodów elektrycznych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

noone 2016-11-08 09:07:45

Bony kosztowały 9 mln zł. ale i tak trafią one do skarbonki Lidla. Nic ich to nie będzie kosztować. Czym się tu chwalić?