Pieniądze nie wypadają sroce spod ogona

0 0
Pieniądze nie wypadają sroce spod ogona

"Miejsc pracy nie przynosi bocian", "Dochód narodowy nie wypada sroce spod ogona" i "Inwestycje nie trafiają się jak ślepej kurze ziarno" - takimi hasłami Lewiatan promuje nową kampanie "Przedsiębiorcy tworzą".

Celem naszych działań jest pokazanie Polakom jak wielką rolę pełnią przedsiębiorcy w życiu każdego z nas. Nie jest to wciąż wiedza powszechna, dlatego uważamy, że należy ją upowszechniać - tłumaczy Henryka Bochniarz, prezydent PKPP Lewiatan. - Tyle już lat funkcjonujemy w gospodarce wolnorynkowej, której biznes jest integralną częścią, że warto, by Polacy mieli świadomość kto buduje naszą gospodarkę.
 
Na czym polega kampania? W głównej roli występują dzieci. Wyjaśniają skąd biorą się miejsca pracy, inwestycje i dochód narodowy. Z kolei odpowiedzi przynoszą bocian, sroka i kura.
 
Spoty są prezentowane w lutym i marcu w telewizji, radiu, prasie i w internecie. Na przedsiębiorcytworza.pl możecie zapoznać się z przedsiębiorcami, którzy zdecydowali się wziąć udział w kampanii, ale także wiele innych ciekawostek - między innymi raporty opisujące wkład przedsiębiorców w rozwój.
 
PKPP Lewiatan zorganizował kampanię w ramach projektu „Poprawa wizerunku przedsiębiorców", współfinansowanego ze środków UE w ramach Europejskiej Funduszu Społecznego.

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.