Nowy prezes Tesco: Zauważyłem niskie morale swoich pracowników

Dave Lewis, który 1 września objął stanowisko prezesa Tesco, po pierwszych kilku dniach w nowej roli udzielił wywiadu, opublikowanego na kanale brytyjskiej sieci w serwisie YouTube, w którym zapowiedział spore zmiany w firmie, w tym personalne.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Nowy prezes Tesco: Zauważyłem niskie morale swoich pracowników

PODZIEL SIĘ


Autor: PortalSpozywczy.pl

www.portalspozywczy.pl

5 wrz 2014 20:56


Lewis stwierdził, że podczas pierwszego tygodnia za sterami Tesco zauważył niskie morale swoich pracowników. Zapowiedział, że nie zawaha się przed trudnymi decyzjami. - Czy będą jakieś zmiany? Bądźmy szczerzy, muszą być. Nie chcemy, aby trendy wpływające negatywnie na nasz biznes się utrzymały. Jeśli będę musiał, dokonam zmian. Podejmę takie decyzje - powiedział Lewis.

Czytaj też: Pracownicy Tesco będą więcej zarabiać. Jest decyzja zarządu

Nowy prezes Tesco zapowiedział, że najbliższy czas przeznaczy na zapoznawanie się z biznesem sieci i szukaniem recept na jej problemy. Dodał, że ma już kilka pomysłów na przywrócenie Tesco do świetności. - Myślę, że jest dosyć jasne, że musimy wrócić do podstaw naszego biznesu: ceny, dostępności i serwisu, czyli tego, co konsumenci od nas potrzebują, aby mogli nas wynagrodzić swoją lojalnością - podkreślił.

Czytaj też: Dave Lewis nowym prezesem Tesco

Przypomnijmy, parę dni temu Lewis rozesłał e-maile do pracowników Tesco, w których przekonywał, że "sklepy sieci mogą ponownie stać się ulubionym wyborem klientów", a Tesco z obecnej, trudnej sytuacji wyjdzie "silniejsze niż dotychczas".

 
Cały artykuł czytaj tutaj.
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.