Nowe apteki powstaną w Stokrotce

W ponad połowie centrów i galerii handlowych należących do Stokrotki - swoją działalność, obok supermarketu spożywczego, prowadzi apteka.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Nowe apteki powstaną w Stokrotce

PODZIEL SIĘ


Autor: portalspozywczy.pl

26 lut 2013 12:40


Jak zapewnia operator, Stokrotka chce jeszcze mocniej współpracować z zarówno z większymi sieciami (Euro-Apteka, Dbam o Zdrowie czy Cosmedica), jak i lokalnymi przedsiębiorcami prowadzącymi apteki.

W najbliższym czasie apteki zostaną uruchomione w obiektach Stokrotki we Wrocławiu, Krakowie i Boguchwale.

- Na miejsce naszych inwestycji wybieramy głównie osiedla większych miast i mniejszych miejscowości. Zależy nam żeby być jak najbliżej naszych klientów. Takie położenie jest także atrakcyjne dla aptek, które chętnie podejmują z nami współpracę. Korzyści są dwustronne, z oferty apteki korzystają liczni klienci, a my proponujemy kompleksową ofertę w jednym miejscu - mówi Wojciech Słowański, dyrektor ds. zarządzania nieruchomościami spółki Stokrotka

W ramach galerii handlowych uruchamianych przez Stokrotkę funkcjonują lokale handlowo-usługowe takie jak apteka, kwiaciarnia, butiki odzieżowe czy drogerie.

Stokrotka wchodzi w skład Grupy Handlowej Emperia. Spółka zarządza ponad 200-stoma obiektami na terenie całego kraju, w tym Galeriami i Centrami Handlowymi Stokrotka. Jest właścicielem 192 supermarketów osiedlowych Stokrotka oraz 9 supermarketów delikatesowych Delima.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.