Nowe apteki powstaną w Stokrotce

0 0
Nowe apteki powstaną w Stokrotce

W ponad połowie centrów i galerii handlowych należących do Stokrotki - swoją działalność, obok supermarketu spożywczego, prowadzi apteka.

Jak zapewnia operator, Stokrotka chce jeszcze mocniej współpracować z zarówno z większymi sieciami (Euro-Apteka, Dbam o Zdrowie czy Cosmedica), jak i lokalnymi przedsiębiorcami prowadzącymi apteki.

W najbliższym czasie apteki zostaną uruchomione w obiektach Stokrotki we Wrocławiu, Krakowie i Boguchwale.

- Na miejsce naszych inwestycji wybieramy głównie osiedla większych miast i mniejszych miejscowości. Zależy nam żeby być jak najbliżej naszych klientów. Takie położenie jest także atrakcyjne dla aptek, które chętnie podejmują z nami współpracę. Korzyści są dwustronne, z oferty apteki korzystają liczni klienci, a my proponujemy kompleksową ofertę w jednym miejscu - mówi Wojciech Słowański, dyrektor ds. zarządzania nieruchomościami spółki Stokrotka

W ramach galerii handlowych uruchamianych przez Stokrotkę funkcjonują lokale handlowo-usługowe takie jak apteka, kwiaciarnia, butiki odzieżowe czy drogerie.

Stokrotka wchodzi w skład Grupy Handlowej Emperia. Spółka zarządza ponad 200-stoma obiektami na terenie całego kraju, w tym Galeriami i Centrami Handlowymi Stokrotka. Jest właścicielem 192 supermarketów osiedlowych Stokrotka oraz 9 supermarketów delikatesowych Delima.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.