Menedżerki sprzedaży bezpośredniej wyróżnione

0 0
Menedżerki sprzedaży bezpośredniej wyróżnione

Przedstawicielki Avon i Mary Kay - firm zrzeszonych w Polskim Stowarzyszeniu Sprzedaży Bezpośredniej - wyróżnione w kategorii Menedżer Sprzedaży Bezpośredniej w V edycji prestiżowego konkursu Polish National Sales Awards.

Iwona Ruszak, współpracująca z Avon Cosmetics oraz Dorota Pastuszak związana z Mary Kay, odebrały wyróżnienia z rąk Mirosława Lubonia, Dyrektora Generalnego PSSB. Jaka jest tajemnica sukcesu najlepszych? Najważniejsze są dwa czynniki: dobre wyniki i etyka w działaniu.

- Jestem dumna i zmotywowana do dalszego doskonalenia swoich umiejętności menedżerskich. To dla mnie duży sukces i pierwsze tak prestiżowe wyróżnienie - powiedziała Iwona Ruszak, współpracująca od 16 lat z Avon Cosmetics. Jako młoda, 21-letnia dziewczyna była zafascynowana kosmetykami Avon. Jakość produktów i chęć zarobienia na ich zakup zdecydowały o podjęciu współpracy z Avon. Rozkochałam większość swoich znajomych w produktach Avon i tak okazało się, że mogę moją pasję przekuć w sukces zawodowy - mówi Iwona Ruszak. Po roku wytężonej pracy w charakterze konsultantki i niekwestionowanych osiągnięciach awansowała na Okręgową Menedżer Sprzedaży.

- Jestem zaszczycona tak prestiżowym wyróżnieniem. Nagroda jest dla mnie uznaniem i potwierdzeniem właściwie realizowanych zadań, przy zachowaniu najwyższych standardów pracy. Cieszy tym bardziej, że realizuję się zawodowo, moja praca daje mi satysfakcję i spełnienie - mówi Dorota Pastuszak, Naczelna Dyrektor Sprzedaży, od 7 lat współpracująca z Mary Kay. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w korporacji. W ciągu 9 lat osiągnęła najwyższe z możliwych stanowisko. Więcej jako kobieta zdobyć nie mogła. Chęć dalszego rozwoju zawodowego i osobistego, niezależność czasowa i finansowa, brak tzw. szklanego sufitu, zdecydowały o rozstaniu z korporacją i podjęciu współpracy z Mary Kay. Tutaj w bardzo krótkim czasie wiele osiągnęła.

Po kilku miesiącach intensywnej pracy i dużego zaangażowania, awansowała na Niezależną Dyrektor Sprzedaży, rozpoczynając tym samym prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Zbudowała zespół 800 osób w obszarze biznesowym, wydebiutowała 9 młodszych Dyrektor i intensywnie pracuje nad rozwojem kolejnych Liderów. Udziela konsultacji, sprzedaje produkty, szkoli swoje konsultantki.

Sprzedaż bezpośrednia to przede wszystkim stały kontakt z ludźmi, budowanie trwałych, długofalowych relacji z nimi oraz etyka w działaniu.

Polish National Sales Awards to pierwsze w Polsce przedsięwzięcie, które poprzez organizowany Konkurs, promuje dobre praktyki i standardy sprzedaży. Głównym celem PNSA jest działanie na rzecz rozwoju przedsiębiorstw przez wspieranie działów sprzedaży przy jednoczesnym tworzeniu etosu profesjonalnego sprzedawcy. Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich pracowników działów sprzedaży, a także dla trenerów i pracowników działu obsługi klienta.

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.