Ile zarabiają pracownicy Lidla w Polsce?

0 0
Ile zarabiają pracownicy Lidla w Polsce?

Lidl szuka osób chętnych do podjęcia pracy na stanowiskach: kierownik, pracownik sklepu, zastępcy kierownika. Ponadto personelu do centrali firmy oraz centrów dystrybucyjnych. Ile płaci?

- Od osób ubiegających się o posadę pracownika sklepu oczekujemy głównie zaangażowania, umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy oraz gotowości do pracy w systemie zmianowym - mówi Patrycja Kamińska z Lidl Polska.

Z kolei na stanowisko kierownika sklepu szukają osób z minimum średnim wykształceniem, o wysokich zdolnościach interpersonalnych, organizacyjnych i kierowniczych, wyróżniających się łatwością przyswajania wiedzy. Na stanowiska specjalistyczne pozyskują kandydatów z wyższym wykształceniem i znajomością języków obcych, najczęściej angielskiego i/lub niemieckiego.

- W momencie podjęcia współpracy wynagrodzenie pracownika sklepu wynosi powyżej 2000 zł brutto, a po dwóch latach 2600 zł brutto. Rozpoczynający u nas pracę kierownik sklepu otrzymuje ponad 4000 zł brutto, a w ciągu dwóch lat ma zagwarantowany wzrost do 5900 zł brutto - mówi Kamińska.

Podkreśla, że pracownik od momentu podpisywania umowy o pracę wie, ile będzie zarabiał za rok oraz za dwa lata.

- Wszystkim pracownikom, niezależnie od zajmowanego stanowiska, oferujemy bezpłatną prywatną opiekę zdrowotną Medicover, gwarantującą dostęp do lekarzy ponad 20 specjalizacji. Dodatkowo umożliwiamy przystąpienia do ubezpieczenia grupowego Allianz. Ponadto w ramach programu „Lidl dla rodziny" nasi pracownicy mogą objąć prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym Medicover również członków swojej rodziny - wyjaśnia Patrycja Kamińska.

Dodaje, że w ramach pakietu rodzinnego pracownicy otrzymują bony świąteczne i paczki ze słodyczami dla dzieci na święta, jak również wyprawki dla pierwszoklasistów.

- Oferujemy również regularne szkolenia wewnętrznie. Organizujemy też warsztaty we współpracy z profesjonalnymi firmami szkoleniowymi. Realizujemy m.in. cykl szkoleń w ramach „Akademii LIDL", gdzie nasi pracownicy zdobywają i pogłębiają wiedzę niezbędną do wykonywania obowiązków na stanowiskach kierowniczych - informuje Patrycja Kamińska.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (2)

  • Zarobki sa smieszne przyjmuja na 3/4 etatu 1100 zl na reke w tym niedziele I soboty ktore sa platne jak zwykly dzien I do wybrania dzien nieplatny w tygodniu.Zapieprz jak kolowrotku za pieciu
  • Całkiem dobrz esie zarabia wbrew wszystkiemu, na forach pracowniczych jak gowork.pl/opinie_czytaj,91747 wiele osób sobie chwali prace w lidlu.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.