Czego oczekują studenci od pracodawców z branży handlowo-spożywczej?

– Wielu studentów nie zdaje sobie sprawy z tego, że firmy z branży handlowo-spożywczej to perspektywiczni pracodawcy dla wysoko wykwalifikowanej kadry o różnych specjalizacjach - mówi Justyna Orzeł, dyrektor zasobów ludzkich w Carrefour Polska.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Czego oczekują studenci od pracodawców z branży handlowo-spożywczej?

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

10 kwi 2015 11:50


Rusza badanie opinii studentów realizowane w ramach Programu Edukacyjnego Smak Kariery. Poprzez udział w ankiecie młodzi ludzie mogą wyrazić opinię na temat swoich oczekiwań wobec pracodawców ze szczególnym uwzględnieniem branży handlowo-spożywczej, a także ocenić wizerunek firm z tego sektora.

Pytania opracowane na potrzeby badania dotyczą m.in. atrakcyjności pracy w branży handlowo-spożywczej, kompetencji kluczowych z punktu widzenia rozwoju w branży czy czynników wpływających na atrakcyjność pracodawców.

– Wielu studentów nie zdaje sobie sprawy z tego, że firmy z branży handlowo-spożywczej to perspektywiczni pracodawcy dla wysoko wykwalifikowanej kadry o różnych specjalizacjach. Naszą intencją jest sprawdzenie wiedzy oraz świadomości młodych ludzi na temat możliwości rozwoju w branży handlowo-spożywczej oraz kompetencji w niej pożądanych – komentuje Justyna Orzeł, dyrektor zasobów ludzkich w Carrefour Polska.

Badanie jest anonimowe i trwa do końca kwietnia br.

Badanie jest prowadzone w ramach Programu Edukacyjnego Smak Kariery realizowanego przez Carrefour Polska przy współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Zarządzania Kadrami oraz BFS Group. Program ma na celu zachęcenie ludzi młodych do rozwoju zawodowego w branży handlowo-spożywczej oraz uzupełnienie kompetencji studentów o kluczowe w branży umiejętności i wiedzę.

Badanie jest dostępne na stronie smakkariery.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.