Będzie praca w Piotrze i Pawle oraz Delikatesach Centrum

Sieć Piotr i Paweł powiększy się w tym roku do ponad 130 supermarketów. Z kolei Delikatesy Centrum otworzą ok. 100 nowych sklepów.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Będzie praca w Piotrze i Pawle oraz Delikatesach Centrum

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

10 wrz 2015 12:24


Sieć supermarketów Piotr i Paweł powiększy się do ponad 130 placówek do końca tego roku ze 120 sklepów obecnie, poinformował wiceprezes spółki Robert Krzak. Sieć działa od 1991 r., a pierwsze umowy na zasadach franczyzy podpisane zostały w 2000 r.

Średnia powierzchnia sprzedażowa wynosi 1 100 m2, a asortyment sięga 15 000 pozycji.

Delikatesy

Należąca do grupy Eurocash sieć Delikatesy Centrum powiększy się zaś w drugim półroczu o około 100 placówek po tym, jak w pierwszych sześciu miesiącach tego roku otworzyła około 20 sklepów, wynika z wypowiedzi rzecznika Eurocash Jana Domańskiego dla portalu ISBhandel. Sieć Delikatesy Centrum planuje utrzymać dynamikę rozwoju z kilku ostatnich lat i tym samym w roku 2015 powiększyć się w sumie o około 120 placówek.

- Pierwsze półrocze zamknęliśmy liczbą 1022 sklepów działających na terenie całego kraju. W trakcie pierwszych sześciu miesięcy otworzyliśmy około 20 placówek, w drugim półroczu zamierzamy zrealizować nasze założenia dotyczące planów rozwoju sieci Delikatesy Centrum - powiedział Domański w rozmowie z ISBhandel.

Delikatesy Centrum mogą być prowadzone przez niezależnych przedsiębiorców, gminne i miejskie spółdzielnie (GS, PSS Społem) oraz osoby fizyczne dysponujące kapitałem na inwestycje.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.