Będzie praca w Piotrze i Pawle oraz Delikatesach Centrum

0 0
Będzie praca w Piotrze i Pawle oraz Delikatesach Centrum
Delikatesy Centrum mogą być prowadzone przez niezależnych przedsiębiorców, gminne i miejskie spółdzielnie oraz osoby fizyczne dysponujące kapitałem. /Fot. tarkor.pl

Sieć Piotr i Paweł powiększy się w tym roku do ponad 130 supermarketów. Z kolei Delikatesy Centrum otworzą ok. 100 nowych sklepów.

Sieć supermarketów Piotr i Paweł powiększy się do ponad 130 placówek do końca tego roku ze 120 sklepów obecnie, poinformował wiceprezes spółki Robert Krzak. Sieć działa od 1991 r., a pierwsze umowy na zasadach franczyzy podpisane zostały w 2000 r.

Średnia powierzchnia sprzedażowa wynosi 1 100 m2, a asortyment sięga 15 000 pozycji.

Delikatesy

Należąca do grupy Eurocash sieć Delikatesy Centrum powiększy się zaś w drugim półroczu o około 100 placówek po tym, jak w pierwszych sześciu miesiącach tego roku otworzyła około 20 sklepów, wynika z wypowiedzi rzecznika Eurocash Jana Domańskiego dla portalu ISBhandel. Sieć Delikatesy Centrum planuje utrzymać dynamikę rozwoju z kilku ostatnich lat i tym samym w roku 2015 powiększyć się w sumie o około 120 placówek.

- Pierwsze półrocze zamknęliśmy liczbą 1022 sklepów działających na terenie całego kraju. W trakcie pierwszych sześciu miesięcy otworzyliśmy około 20 placówek, w drugim półroczu zamierzamy zrealizować nasze założenia dotyczące planów rozwoju sieci Delikatesy Centrum - powiedział Domański w rozmowie z ISBhandel.

Delikatesy Centrum mogą być prowadzone przez niezależnych przedsiębiorców, gminne i miejskie spółdzielnie (GS, PSS Społem) oraz osoby fizyczne dysponujące kapitałem na inwestycje.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.