Tytuły Pomorskiego Pracodawcy Roku 2017 przyznane

Główną nagrodę Pomorski Pracodawca Roku 2017 otrzymało Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia, jeden z liderów rynku ubezpieczeń w Polsce.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Tytuły Pomorskiego Pracodawcy Roku 2017 przyznane

PODZIEL SIĘ


Autor: pt

28 sty 2018 12:24


  • Prestiżowe nagrody pomorskim firmom przyznawane są w kilku kategoriach.
  • Finał Konkursu ma tradycyjnie miejsce w Amber Expo podczas Gali Evening „Pracodawców Pomorza”.
  • Specjalnym gościem tegorocznej edycji był aktor i reżyser Jerzy Stuhr.
  •  

 Gala Evening „Pracodawców Pomorza” – Finał Konkursu „Pomorski Pracodawca Roku” jest dorocznym świętem pomorskiego biznesu, na którym spotykają się także przedstawiciele władz państwowych, politycy, samorządowcy oraz ludzie oraz świata nauki i kultury. Co roku zapraszany jest też na nią gość specjalny, tym razem był to znany aktor i reżyser Jerzy Stuhr.

Wśród gości oklaskujących laureatów 10. konkursu Pomorski Pracodawca Roku znaleźli się m.in. wicepremier Jarosław Gowin, wiceminister infrastruktury Kazimierz Smoliński, wicemarszałek Senatu Bogdan Borusewicz i marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk.

- Na Pomorzu jest wiele firm godnych zaszczytnych laurów i my chcemy je doceniać. Laureaci to najwyższa liga. Tegoroczny konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, i to nie tylko wśród członków organizacji Pracodawcy Pomorza. Oceny dokonała komisja konkursowa, przyznając w każdej kategorii wyróżnienia oraz nagrodę główną. Każdy z pracodawców wskazany przez komisję konkursową to Primus Inter Pares. Nagradzamy najlepszych spośród nas, żebyście pamiętali, że wasze firmy to wasze życie i życie waszych pracowników – przypominał Zbigniew Canowiecki, prezydent Pracodawców Pomorza.

Główną nagrodę Pomorski Pracodawca Roku 2017 w kategorii przedsiębiorstw zatrudniających powyżej 250 pracowników otrzymało Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia SA, jeden z liderów rynku ubezpieczeń w Polsce. Blisko 2500 pracowników Grupy Ergo Hestia pracuje dla 3,2 miliona klientów indywidualnych oraz firm – od małych i średnich przedsiębiorstw po największe korporacje.

W stawce średnich przedsiębiorstw (51-250 pracowników) po tytuł sięgnęła gdyńska spółka Izohan specjalizująca się w produkcji materiałów do hydroizolacji oraz wdrażaniu nowoczesnych technologii w dziedzinie chemii budowlanej.

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.