Top Pracodawcy wybrani. Są najlepsi w Polsce

Capgemini, Siemens, Budimex, Volvo Polska, Kompania Piwowarska, CD Projekt, 3M Poland, Grupa Nowy Styl, PwC Polska, Asseco Poland i Grupa Orbis zwyciężyli w konkursie Top Pracodawca 2017. Z kolei laureatami konkursu Top Pracodawca Woj. Śląskiego 2017 zostali Rockwell Automation, Unilever, Timken, Guardian Częstochowa, FH Rolnik i Weindich.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Top Pracodawcy wybrani. Są najlepsi w Polsce

PODZIEL SIĘ


Autor: PulsHR.pl

9 lis 2017 13:30


• Po raz pierwszy największy portal w branży HR (czyli my, nie chwaląc się) nagrodzi najlepszych pracodawców w Polsce - Top 10 Pracodawców w Polsce oraz Top 5 Pracodawców Województwa Śląskiego

• Konkurs Top Pracodawca ma unikalną formułę nie tylko ze względu na skład kapituły (PulsHR.pl w dokonaniu wyboru wspomogli prawdziwi profesjonaliści ze świata biznesu, edukacji i HR-u). To także jedyny taki konkurs w Polsce, gdzie na równi z kapitułą mogli się wypowiedzieć profesjonaliści z branży HR, czyli Wy, nasi czytelnicy.

• Nagrody zostaną wręczone zwycięzcom podczas uroczystej gali, która odbędzie się 15 listopada br. w Katowicach w trakcie najważniejszego wydarzenia dedykowanemu polskiemu rynkowi pracy - PulsHR_Day.

Oto tegoroczni laureaci konkursu Top 10 Pracodawców w Polsce:

Capgemini

Firma działa w Polsce już od 21 lat i jest jednym z największych inwestorów sektora nowoczesnych usług dla biznesu. Zatrudnia ponad 7 tys. specjalistów w sześciu oddziałach w Warszawie, Katowicach, Opolu, we Wrocławiu, Poznaniu i Krakowie.

Siemens

Koncern Siemens jest obecny w Polsce już od ponad 130 lat. Główna siedziba spółki mieści się w Warszawie. Posiada również oddziały w Bielsku-Białej, Elblągu, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Toruniu i we Wrocławiu. Spółka zatrudnia 357 tysięcy pracowników na całym świecie.

Budimex

Grupa Budimex tworzy jedną z największych grup budowlanych w Polsce. Początki działalności sięgają roku 1968. Od 1995 roku Budimex jest notowany na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Od roku 2011 wchodzi w skład indeksu RESPECT – najbardziej odpowiedzialnych spółek giełdowych. Spółka zatrudnia ponad 6,2 tys. osób.

Volvo Polska

Volvo Polska to część grupy Volvo, która zajmuje się produkcją samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz systemów napędowych do łodzi motorowych i urządzeń przemysłowych. W skład Volvo Polska wchodzą także globalne centra usług biznesowych zajmujące się obszarami: IT, finanse, HR. Spółka zatrudnia ok. 3 tys. pracowników.

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.