Oto 10 nieoczywistych pomysłów na integrację pracowników

Impreza, biesiada, dyskoteka, bankiet albo koktajl? Pracodawcy zdają sobie sprawę z wartości efektywnie pracującego zespołu, dlatego też chętnie inwestują w jego integrację - ale coraz rzadziej w oczywisty sposób. Oto 10 niesztampowych sposobów na scalenie pracowników.

Autor: Justyna Koc 12 paź 2016 7:46

REKLAMA

Biegi survivalowe

Ponad 70 osób z firmy Idea Expert wystartowało w jednej drużynie podczas ekstremalnego biegu przez przeszkody Runmageddonu Classic Beskidy 2015, który odbył się w Myślenicach. Za każdy kilometr przebiegnięty przez każdego pracownika, firma przeznaczyła 5 zł na cele charytatywne.

– Biegi survivalowe to świetna okazja do przeżycia przygody w grupie współpracowników i zmierzenia się ze swoimi ograniczeniami. To również dobry sposób na sprawdzenie swojej siły charakteru i umiejętności pracy w grupie – komentuje Andrzej Marchlewski, współorganizator Men Expert Survival Race.

Jak podkreśla Marchlewski, zaletą tego typu imprez biegowych, szczególnie cenioną przez pracodawców, jest możliwość przełamania lodów na linii kadra zarządzająca – pracownicy niższego szczebla.

– W chwilach wspólnego, wręcz morderczego wysiłku nie liczy się, jakie zajmujesz stanowisko w firmie. Nieważne czy jesteś stażystą czy menedżerem, i tak wylądujesz na mecie wykończony i umazany w błocie – ocenia Marchlewski. (Fot. Mat. pras. Runmageddon)


Puls HR Puls HR

Oto 10 nieoczywistych pomysłów na integrację pracowników

  • Katowice 15 listopada 2017

REKLAMA

10 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Kamil Tomaszek 2017-11-12 18:46:48

Jeśli macie ochotę przeżyć niecodzienny wyjazd integracyjny, to zapraszam do naszej oferty. Proponujemy gry i zabawy symulacyjne, które wyciągają uczestników ze strefy komfortu, mega zaskakują i rozwijają zdolności biznesowe. Są efekty specjalne, zawodowi aktorzy, praca kamery, akcja jak w filmie! Szczególnie polecam "Sabotaż". Jak ktoś ma ochotę zapraszam na projektefektywny.pl :)

Świstak 2017-11-09 20:00:22

Pani Igo - strzelanie z łuku jest niebanalne, ale też troszkę pozbawione adrenaliny. Jeśli mówimy o strzelaniu, to od razu myślę o broni palnej. We Wrocławiu mamy strzelnicę Progun, gdzie spędziliśmy z 15 współpracownikami jeden z pierwszych wyjazdów integracyjnych. Wysoki poziom adrenaliny, niezapomniane uczucie strzelania z AK 47 (jako wieloletni fan CS'a, zawsze o tym marzyłem). Polecam tę wersję wyjazdu.

Zorros 2017-06-05 16:21:33

Robiliśmy imprezę na statku w Warszawie na Ok 100 osób i wyszło super. Polecam statek Missisipi