Zrób karierę przy programach unijnych

0 0
Zrób karierę przy programach unijnych

Specjaliści w dziedzinach: edukacji, kultury, sektora audiowizualnego, młodzieży i obywatelstwa mogą dostać teraz pracę przy ocenianiu projektów w kilkunastu programach Unii Europejskiej.

Wystarczy, że zgłoszą do 30 czerwca 2013 r. swoją kandydaturę do Agencji Wykonawczej ds. Edukacji, Kultury i Sektora Audiowizualnego (EACEA) - informuje tkm.group. Te programy to między innymi Erasmus Mundus, Tempus, Kultura, Młodzież w działaniu, Europa dla Obywateli oraz MEDIA 2007.

W porównaniu z innymi krajami polskich ekspertów odpowiedzialnych za wspieranie Agencji Wykonawczej ds. Edukacji, Kultury i Sektora Audiowizualnego (EACEA) jest wciąż niewielu – mówi Anna Hieropolitańska z Punktu Kontaktowego ds. Kultury przy Instytucie Adama Mickiewicza.

– Dlatego zachęcamy specjalistów z całego kraju do zgłaszania swoich kandydatur, bez nich zmniejszają się szanse polskich wnioskodawców. Do zadań ekspertów należeć będzie m.in. ocena aplikacji składanych przez wnioskodawców, monitorowanie projektów, które otrzymały dofinansowanie oraz badania i analizy poszczególnych obszarów w ramach programów.

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.